כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

השבוע: ה"לילה הלבן" משועתק גם לערי הפריפריה

מאת: חדשות 'מפיק' /
10.07.2011
/ 10:04

 

ב"איחור" של כמעט עשור, נזכרו במשרד התרבות והספורט להתקנא ב"לילה הלבן" של תל-אביב ולאמץ אחד כזה משלהן.

ביום חמישי הקרוב (14/7) תושבי אשדוד, נתניה, באר-שבע וטבריה ילכו לישון קצת יותר מאוחר, ויבלו ברובם מחוץ לבית בין מגוון הופעות, מסיבות והקרנות סרטים והצגות.

אז נכון שזו פעם ראשונה ואין לדעת כיצד יתנהלו העניינים, ונכון שבחלק מהמוקדים הלילה הוא לא ממש לבן - יותר נוטה לאפור, כלומר מסתיים כבר בחצות-1:00 במקום באשמורת הבוקר - ובל נשכח את התמיכה הממלכתית החריגה של משרד התרבות והספורט; ובכל זאת, יש לברך על היוזמה הקייצית המרעננת בפריפריה.

לא בכדי נבחרו הערים הללו, וזאת בעיקר בשל היותן מהוות מוקדם משיכה לריכוזי אוכלוסייה גדולים מאוד (מאות אלפי אנשים) בכל מחוז.

מה בתוכנית? קובי מימון, רועי לוי, עמיר בניון, אסף אמדורסקי, קובי אוז, אפרת גוש, גבע אלון, כתת אמן עם דודו טסה, הסינפונייטה הישראלית מארחת את אוהד חיטמן במחווה לביטלס (באר שבע); סימפונט רעננה מארחת את הראל סקעת, מסיבת רוק ורגאיי, מופעי רחוב, הרקדה המונית, יעקב נווה, משה דץ לילדים, משה להב והטיש הגדול (טבריה).

ועוד: פסלים חיים, מסיבה עברית לנוער, ריקודים סלוניים, קובי אריאלי, רננה רז, דניאל אסייג, להקת טררם (נתניה); מחווה לביטלס, מסיבת חוף, הופעה של להקת שבלול ולהקת התבלינים כאורחת, כיתות אמן עם אמני פיוט, מפגשי מוסיקת עולם ומוסיקה אירית, הקרנות הסרטים "אביבה אהובתי" ו"סוף העולם שמאלה" בחוף י"א (אשדוד).

חברת האמנים והתוכן ראש חוצות תפעיל צוותים בערי הפרויקט, למעט באר-שבע. הפרטים המלאים באתרי העיריות.

 

אתם חלק מההפקה? דווחו לנו.

תגובות
אין תגובות למאמר