כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מותג הספורט UNDER ARMOUR ילביש את שחקני מכבי ת"א ב-2012

מאת: חדשות 'מפיק' /
27.06.2011
/ 9:47

 

יש מי שטוען ש"הבגד עושה את האדם". קבוצת מכבי תל-אביב בכדורגל קיימה אתמול תצוגת תכלית בפני כמה עשרות מוזמנים וכתבי ספורט, ובו חשפה את מדי הקבוצה החדשים לעונת 2011-12, בבחינת "הבגד עושה את השחקן".

 

אבל גם במכבי יודעים שאת השורה התחתונה יספרו בנקודות הטבלה ובדולרים. עד שזה יקרה, הודיעו אתמול ראשי הקבוצה על הרכב השחקנים לעונה הבאה, ובמקביל על כניסתו של מותג הספורט הבינלאומי UNDER ARMOUR לשימוש השחקנים.

 

במהלך האירוע שהתקיים באולם הכנסים של מלון הרודס תל-אביב, הציגו לראווה חמישה משחקני הקבוצה את האאוטפיט המתחדש: ברק יצחקי הקפטן החדש, מוסא קונאטה, דור מלול, גיא חיימוב ויואב זיו נראה נבוכים מעט, והתמסרו להבזקי הצלמים.

 

את תצוגת התכלית הצהבהבה תערוכה היסטורית למשך אותו אירוע בלבד. בסדרת תמונות נוסטלגיות (ראו צילום) הונצחו רגעים גדולים של שחקני עבר בקבוצה, כאלו שהפכו בעצמם לשם דבר ולמותג בשעתו. אלי דריקס, שורה אובארוב ורבים אחרים.

 

תערוכה מכבי

 

תערוכה מכבי

 

תערוכה מכבי

(צילומים: יוסי חטב)

 

המותג, המזוהה עם ספורטאי על כגון מייקל פלפס, טום בריידי ולינדזי ווהן, אשר הכריז זה עתה על שיתוף פעולה עם מועדון טוטנהאם הוטספר האנגלי, יעניק לקבוצה בשנתיים הקרובות את התמיכה המקצועית התחום הלבוש, ההנעלה והאביזרים.

 

במסגרת החסות תעניק יבואנית המותג לישראל, חברת גרונדמן ושות, את הביגוד והציוד למועדון הכדורגל מכבי ת"א, הן לקבוצה הבוגרת והן לקבוצות מחלקת הנוער של המועדון. מתן החסות כולל תלבושת משחק, בגדי אימון, נעלי כדורגל וציוד נלווה.

 

החוזה בין 'מכבי תל אביב' ו-UNDER ARMOUR הינו לתקופה בת שנתיים. עלות ההשקעה במהלך נאמדת ב-4 מיליון שקל.

 

UNDER ARMOUR נוסד בשנת 1996 על ידי קווין פלאנק, שחקן פוטבול אשר חיפש חלופה לבגדי האימון והמשחק הקיימים ותשפר את ביצועי השחקנים, במקום להכביד עליהם.

 

מכבי תערוכה

(צילום: אלירן אביטל, יח"צ)

תגובות
אין תגובות למאמר