כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ג'ון ברייס הדרכה תעניק ייעוץ לימודי באמצעות יו-טיוב ופייסבוק

מאת: חדשות 'מפיק' /
23.06.2011
/ 9:44

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה וההטמעה של מטריקס, משיקה קמפיין חדש תחת הסלוגן "קוראים לכם את הקריירה בקפה". הקמפיין הושק בדף הפייסבוק ובערוץ ה-YouTube של ג'ון ברייס וכן באתר האינטרנט.

 

במסגרת הקמפיין מקדישה החטיבה את דף הפייסבוק הרשמי שלה להיכרות עם יועצי הלימודים המקצועיים בחברה באמצעות סרטונים אשר יועלו לערוץ היו-טיוב של החברה.

 

בסרטונים מציגים יועצי הלימודים את מגוון תחומי התעסוקה במקצועות ההייטק ומסבירים על הקורסים השונים דרכם יכולים המתעניינים להשתלב בתעשיית ההייטק ולפתח קריירה. בסוף הסרטון, מזמינים היועצים את הסטודנטים הפוטנציאלים לפגישת יעוץ וקפה.

 

הקמפיין יימשך עד סוף חודש יוני ובמהלכו יועלה מדי יום סרטון חדש של יועץ לימודים. כמו כן, במהלך הקמפיין ישיבו היועצים לכל שאלות המתעניינים על גבי הקיר בדף הפייסבוק הרשמי של החברה.

 

החודש, אגב, החלה גם קבוצת הפסיכומטרי והבגרות "קידום" מהלך שיווקי דיגיטלי בעל קונספט דומה, באמצעות אתר ייעודי.

 

לדברי יעל צוק, אחראית תוכן שיווקי בג'ון ברייס הדרכה: "הקמפיין החדש מביא אל העולם הדיגיטלי את הפן האישי החשוב של ייעוץ והכוונה של יועצים מקצועיים. צעירים המתעניינים בקריירה בהייטק יכולים לקבל במהלך הקמפיין את כל המידע שהם מחפשים באמצעות אתר האינטרנט ודף הפייסבוק של החברה ובנוסף ליהנות מהיכרות אישית עם היועצים ולקבל מענה וייעוץ און-ליין על גבי הקיר בפייסבוק".

תגובות
אין תגובות למאמר