כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קריאייטיב: SHAPE OF MY HEART

מאת: מיטרה סורלס /
20.06.2011
/ 12:38

קד"מ "גוף מושלם לביקיני" של מגזין הכושר האמריקאי Shape השתלט על לומוס פארק שבסאות' ביץ' פלורידה. במשך שבע שעות תמימות אנשים הזיעו את עצמם לדעת בשיעורי אירובי וצפו בתצוגות אופנה, טיפים לטיפוח ופעילויות  שיווק חוויתי של חברת הכפכפים Havaianas, מכוני הכושר Equinox ומוצרי הטיפוח לעור של Jergens.

 

האירוע, שחזור של הפקה זהה שהייתה חודש קודם בסנטה מוניקה, הוא למעשה קידום לפרויקט הספירה לאחור ל"גוף המושלם לביקיני" שהחל המגזין עוד בפברואר.

 

 

הפיכת מילים למשמעות

 

"רצינו להתייחס לתוכן הפרויקט המגזיני שלנו ולתת לו חיים במציאות. הכוונה שלנו הייתה לעבור מקד"מ מכירתי נטו אל קד"מ שקשור ישירות לתוכן המגזין, כך שהוא ידבר כמה שיותר לקוראים שלנו", אמרה קריסטין סקילון, מנהלת קידום המכירות של המגזין.

 

זוהי השנה השלישית שבה המגזין אירח את אירוע המכירות השנתי שלו בסאות' ביץ' והמארגנים שמחו לעדכן שהשנה מספר הנוכחים במקום היה הגדול ביותר. יותר מ-500 איש רכשו כרטיסים כדי להשתתף בשיעורי כושר שהועברו באמצעות מדריכים ממכוני הכושר Equinox. אלפים נוספים עצרו בדרך כדי לצפות בתצוגת בגדי הים וכדי להשתתף בפעילויות השונות של הספונסרים, כמו הכנת כפכפים מותאמים אישית בדוכן של Havaianas וייעוץ עם קוסמטיקאית וקבלת דוגמיות בדוכן של Jergens.

 

 

ספונסרים אקטיביים

 

"גם השילוב של הספונסרים שלנו באירוע נעשה בדרך הגיונית. לא רק הדבקנו לוגו על כמה שלטים", אומרת סקילון. " בדוכן הכושר לדוגמא נתנו טיפים שהולכים יד ביד עם מיצוב מותג המסטיקים Wrigley's ובדוכן הטיפוח, כאלו שמתאימים לחברת Jergens."

 

כיאה לילד החדש והמגניב בשכונה, קוד הQR הוטבע על גבי המגזינים והמודעות ואפשר הרשמה וגישה ישירה באמצעות הדור השלישי של הסלולר לאתר ההרשמה של האירוע. הקמפיין קודם גם בפייסבוק ובטוויטר כמיטב המסורת והצליח להביא כמעט 40 אחוזי מכירות חדשות מחצית מהם מהעיתון והמחצית השנייה מעוברים ושבים.

קד"מ SHAPE

 

קד"מ SHAPE

 

קד"מ SHAPE

 

קד"מ SHAPE 

 

(*מתוך אתר האינטרנט האמריקני BIZBASH . מאנגלית: יערה רובינזון)

תגובות
אין תגובות למאמר