כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מינויים חדשים באגף השיווק ב"נירלט"

מאת: חדשות 'מפיק' /
12.06.2011
/ 9:45

חברת הצבעים נירלט הכריזה הבוקר על סדרת מינויים חדשים באגף השיווק שלה, במטרה לחזק את האגף ולספק שירות טוב יותר ללקוחות, אדריכלים, מעצבים וספקים.

 

דיקלה פוגל מונתה למנהלת שיווק מוצרים דקורטיביים. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על פעילויות השיווק של מוצרי הצבע והטייחים הדקורטיביים: הובלת תהליכי פיתוח מוצרים, השקת מוצרים ותמיכה בהם.

 

פוגל מגיעה מרקע של ניהול שיווק במספר חברות ובתפקידה האחרון שימשה כמנהלת שיווק לתחום המקצועי של מחלבות גד.

 

אסנת פריגר תכהן כמנהלת קשרי אדריכלים. במסגרת תפקידה תהיה ממונה על בניה ושמירת הקשר עם האדריכלים ומובילי הדעה בעולם העיצוב ותעסוק בתרגום צרכי קהל האדריכלים לפעילויות שיווקיות.

 

פריגר היא בעלת הכשרת LEED מטעם המועצה האמריקאית לבנייה ירוקה, עוסקת שנים רבות בתחום העיצוב בגופים גדולים במשק, ולאחרונה שימשה כמנהלת שיווק ומכירות של גלריה לפריטים מעוצבים.

 

עירית זוהר מונתה למנהלת פרסום ודיגיטל. על רקע התפתחות עולם התקשורת והשיווק הדיגיטלי, מונתה עירית זהר למנהלת תחום הדיגיטל, בנוסף לתפקידה כמנהלת פרסום ויחסי ציבור. זוהר תטפל בתחום הדיגיטל בנירלט ותקדיש חלק גדול ממרצה וזמנה לפעילות בתחום, החל מטיפול באתרי החברה ועד פיתוח אפליקציות ואמצעים דיגיטליים נוספים לחיזוק הנוכחות של נירלט מול כל קהלי המטרה שלה.

תגובות
אין תגובות למאמר