כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פסטיבל תרבות הרחוב הבינ"ל יתארח הקיץ במודיעין

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
22.05.2011
/ 13:06

העיר מודיעין תארח השנה את פסטיבל תרבות הרחוב הבינלאומי, במסגרתו נערכות גם תחרויות המוקדמות לאליפות העולם בברייקדאנס לקבוצות וליחידים.

 

הבחירה במודיעין (הנקראת כיום מודיעין מכבים-רעות ומאחדת את שלושת היישובים) לאירוח הפסטיבל השמיני במספר, לא נעשתה בכדי. ממוצע הגילאים בה עומד על 32 בלבד, ו-40 אחוזים מאוכלוסייתה היא מתחת לגיל 18.

 

האירוע יפתח את הפקות הקיץ בעיר ויתקיים בסמוך לפתיחתו של פארק אקסטרים חדש הנבנה בתחומה ומיועד לסקייטרים ובייקרים (רוכבי אופניים וסקטים וירטואוזים). ההשקעה בהקמת הפארק, אגב, עומדת על 5 מיליון שקלים.

 

בחזרה לפסטיבל: תחרות אליפות הברייקדאנס ל-2011 כבר אמרנו, במקביל למופעים של אמני תרבות רחוב מכל הארצות-הברית, ספרד, צרפת ואפילו פולין.

 

עוד יוקמו מתחם פארקור משולב במות ומכשולים; ייערכו סדנאות היפ-הופ וברייקדאנס; תתקיים מסיבת רחוב ומעגלי ריקודים; מתחם רמפות לפעלולי אופניים ומתחם ריקוד טקטוניק; קיר גרפיטי ענק ייבנה במקום לטובת היצירתיים שבמבקרים ועוד. מענף הפקות האירועים תתארח בפסטיבל גם חברת האמנים ראש חוצות.

 

גיוס החסויות עודנו נמשך גם עכשיו. לעת עתה, הגופים המסחריים שסגרו ספונסרשיפ הם מעריב לנוער, אדרנלין, מד-מן ושגרירויות המדינות הנ"ל. במגעים למימון האירוע מצויה ההפקה עם רדבול, רדיוס 100FM, ערוץ הילדים, בלובירד, הארלי וספיידר.

 

 

הפקה: S-A-P (סטריט ארט הפקות)

תגובות
אין תגובות למאמר