כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ארטילריית ימי הסטודנט מתחילה: מה מחכה לכם בת"א?

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
16.05.2011
/ 16:55

חודש מאי הגדול של חברות הקד"מ בעיצומו, הווה אומר עשרות אלפי סטודנטים עם כוח קנייה לא מבוטל וקהל- יעד הומוגני המרוכז במתחם אחד סגור ביום הסטודנט.

 

השבוע יתקיים יום הסטודנט המשותף של אוניברסיטת חיפה והטכניון (פרטים מחר במדור). בשבוע הבא (26/5) ההפקה התל-אביבית השנתית באוניברסיטה וחברת נכס תפיק כרגיל גם השנה את האירוע.

 

על הבמה המרכזית יופיעו יהודה פוליקר, מוניקה סקס, אפרת גוש וירמי קפלן ולהקת הדג נחש.

 

הבמה השנייה, כמו בשנים הקודמות, תארח אמני אינדי מהסוג שפעם נקראו "שוליים". בראשם – ובכן, הפתעה – נינט טייב, ואחריה יוני פוליקר, נערות ריינס, אלישע בנאי, אייל אבן צור ואחרים.  

 

 

 

 

בסך הכל יפעלו בשטח הקמפוס כמה מתחמים בו זמנית. להוציא שתי הבמות יהיו גם יריד אמנים, שטחי פעילות אתגרית ובמת ריקודים בסוף הערב. וכמובן, הרבה הרבה שיווק. שווה 35 שקלים תעריף כניסה לאורח? תלמידי הקמפוס ייכנסו חינם.

 

בחסויות ובמציגים: עד היום הבטיחו את השתתפותם באירוע המותגים הגדולים הבאים: קוקה קולה זירו, שיחור, קרלסברג, נביעות בטעמים, מרלבורו, דיונון, איסתא, קאר טו גו, XL, כללית, זוגלובק, חורטיצה ועוד. עלות חסותו של כל מותג נעה בין עשרות למאות אלפי שקלים. בהפקה לא מסרו סכומים מדויקים. 

 

לא זו בלבד, אלא שבחברה מגבים את איסוף הספונסרים גם ליום הסטודנט של אוניברסיטת בר-אילן ושל הטכניון ואוניברסיטת חיפה, וכן להפקה הסטודנטיאלית השנתית בירושלים – עניין של כ-70 אלף איש בסך הכל.

 

זה מה שראינו בשנה שעברה (צילומים: יוסי חטב)

 

 

 

הפקה :נכס

הגברה: זילברבוים

במות: מונדו במות

דפוס: דפוס האוזר

אבטחה: רשף ביטחון

חשמל ותאורה: גיל טייכמן

עיצוב גרפי: סטודיו אנזילביץ'

יחסי ציבור: ספוט

 

 

 
תגובות
אין תגובות למאמר