כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

יועץ הקמעונות פאקו אנדרהיל ירצה בכנס חדש לעיצוב מתחמי קניות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
12.05.2011
/ 13:53

הסופר והמומחה הבינלאומי לקמעונות, פאקו אנדרהיל, יהיה אורח הכבוד והמרצה המרכזי בכנס חדש - Retail Design – שיעסוק בעיצוב קניונים, חללי מסחר ונקודות מכירה ושירות.

 

לאירוע, ב-30 במאי באולם ה-AVENUE שבאיירפורט סיטי, הוזמנו כמה מאות אנשי עסקים מתחומי הקמעונות, המסחר, האדריכלות, העיצוב והשיווק בישראל.

 

בהרצאתו, יציג אנדרהיל את תפישת עולמו באשר לתקופה שאחרי המשבר הכלכלי הגלובלי, באמצעות מקרי מבחן והשפעתם על עיצוב קמעונאי של בתי עסק וקניונים גדולים בעולם.

 

ב-25 השנים האחרונות חקר אנדרהיל את ההיבטים השונים של הרגלי הצריכה, דבר שהפך אותו, תודעתית לפחות, למומחה מוביל בעולם להתנהגות בני אדם במרחבים מסחריים. בנוסף הוא משמש כבעליה של חברת אנביירוסל, המייעצת לרשתות, ליצרנים ולבנקים גדולים ברחבי הגלובוס.

 

 

הלימה למרכז הקניה

 

את הכנס המדובר יזמה קבוצת בית ונוי. איריס מושלי, מנכ"ל ובעלים של הקבוצה אמרה כי "ההשפעה העצומה של העיצוב הפנימי והסביבתי על חווית הלקוח ותפקוד המרחב המסחרי הפכו את תחום ה- RETAIL DESIGN לאחד מעמודי התווך בתהליכי התכנון והבנייה של מרחבי הקניות והשירות המובילים בעולם".

 

"למרות היותנו שוק קטן באופן יחסי לעולם, ישראל הנה רביעית בעולם ביחס שטחי מסחר לנפש. הישראלים אוהבים שופינג ולכן ענף הקמעונות מתפתח בארץ במהירות ונבנים עוד המון קניונים ומרכזים מסחריים", מוסיף בעז יריב, מנכ"ל חברת SEBO המייצגת את אנדרהיל בישראל. "החוכמה היא לייצר הלימה טובה יותר בין הקונה הישראלי ובין מרחב הקניה שלו. כפי שפאקו ימחיש בהרצאה שלו, הקונים הישראלים אינם דומים לקונים אמריקנים, צרפתים, דרום-קוריאנים או שוודיים. לקונה הישראלי ציפיות ודפוסי התנהגות ייחודיים לו ויש לקחתם בחשבון כבר בשלב התכנון והעיצוב של המרחב המסחרי".

 

 

ייזום והפקה: בית ונוי

מיקום: AVENUE

צילום: יחסי ציבור

 

תגובות
אין תגובות למאמר