כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

רד-בול: הזוכה בטורניר "סטריט בול" בחג יישלח לכלא בארה"ב

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
05.04.2011
/ 12:57

 

מי רוצה מאסר בפועל בתא מלא שחומי עור קשוחים בארצות הברית?

 

 

ברד-בול העולמית - שמנהליה מורגלים ביצירת קמפיינים חווייתיים מופרעים שחלקם יובאו לישראל דוגמת הפלוגטג ודומיו – מגיירים עכשיו תחרות סטריט-בול (כדורסל-רחוב) בינלאומית תחת השם Red Bull King Of The Rock.

 

 

החוקים "אכזריים" ופשוטים: 64 שחקני כדורסל נבחרים מרחבי הארץ יתחרו אחד על אחד בשיטת הנוק אאוט. המפסיד עף מהתחרות, המנצח עובר שלב וכן הלאה בשישה סבבי משחקים.

 

 

הזוכה יישלח לכלא אלקטראז בסן פרנסיסקו ארצות-הברית, שם יתחרה בגמר מול 63 כדורסלנים באדי בילדר'ס מכל העולם, בהנחיית שחקן הבוסטון סלטיקס ראז'ון רונדו. לבד מכך, יגרוף הזוכה הראשון פרס של 1,500 שקלים וטיסה לגמר העולמי בתוספת אירוח מלא בבית מלון ( על אף שפנסיון מלא בכלא, נשמע לא רע בכלל).

 

 

המקומות השני והשלישי יסתפקו בפרסי משנה כספיים ובאספקת פחיות רדבול למשך חודש.

 

 

צפייה חופשית

מגרשי הכדורסל בספורט-כיף שבראשון-לציון יארחו את האירוע ביום שישי של חול המועד פסח (22/4) בשעות הצהריים. הנחייה: שמעון אמסלם. האירוע פתוח לצפייה לקהל וההפקה תבוצע באמצעות חברת ההפקות פאזה.

 

ההרשמה נפתחה לא מכבר בעמוד המותג בפייסבוק. הודעה על 64 המשתתפים הסופיים תצא כשבוע לפני התחרות.

 

 

 

 

 

רדבול קינג

 

 

 

 

Red Bull King Of The Rock נערכת בעולם זו הפעם השנייה בלבד. במסגרת התחרות, נערכים 64 משחקים קצרים באורך 6 דקות כל אחד, במהלכם על השחקנים המשתתפים לשחק בצורה אסטרטגית ואגרסיבית בכדי לגבור על היריב ולעבור מיידית להתמודד עם היריב הבא. ככל שהשחקן צובר ניצחונות, כך הוא זוכה להישאר זמן רב יותר במשחק.

 

 

הפרויקט קרוי על שם כלא אלקטראז המכונה "The Rock" ("הסלע"). אלקטרז היה בית סוהר לעבריינים מסוכנים ביותר, אשר מוקם על אי במפרץ סן פרנסיסקו וזכה להיכלל בספר השיאים של גינס בתור "הכלא השמור ביותר בעולם".

 

 

רדבול קינג

 

 

 

 

 

הפקה: פאזה

 

תגובות
אין תגובות למאמר