כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מלחמת מים: אלקטרה תשווק מתקני מים ותחחרה בתמי 4

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
15.03.2011
/ 15:33

 

בעוד תמי 4 נאבקת במי עדן ב"פייט" שגם הגיע לכותרות לאחרונה, אלקטרה מוצרי צריכה מנצלת את ערפל הקרב ומשיקה היום את  החברה החדשה אלקטרה בר לשיווק מים מסוננים במתקני שתייה.

 

בשוק המים המסוננים, נהנתה עד כה תמי 4 מקבוצת שטראוס מים מבדידות מזהרת בצמרת, עם נתח שוק של יותר מ-90 אחוזים. עם זאת, הפוטנציאל למיצוי השוק כולו חלקי בלבד, ומגיע לכדי 30 אחוזים שיעור חדירה בלבד. במספרים פשוטים, מדובר בכמיליון וחצי בתי אב ובתי עסק שלא עושים שימוש במתקני המים הללו.

 

על הוואקום הזה נכנסת אלקטרה בר. במסיבת עיתונאים נרחבת הבוקר במתחם האירועים סטוקו בצפון תל-אביב, חשף מנכ"ל הקבוצה יקי ודמני את סדרת הברים החדשה.

 

הברים מצוידים במסך מגע, סנן מים ומתכות ובבסיס כוס נשלף לשם מילוי בקבוקים נוח. אבל את עיקר ההצגה, לטעמנו, גונב העיצוב הססגוני. 12 גוונים שונים, ושבלונות עיצוב שעוצבו על-ידי פיליפ בולקיה, לרבות עיצובים לילדים.

 

בנוסף, ברכישה עסקית מרוכזת, קיימת אפשרות "להלביש" על מתקני המים עיצובים ייחודיים הנושאים את לוגו החברה המזמינה.

 

 

טכנאי שיווק

 

הקמפיין להשקת המהלך ייצא לדרך השבוע, בהשקעה בת 15 מיליון שקלים ובאמצעות משרד הפרסום JWT. שפה תקשורתית חדשה עוצבה לתחום המים בחברה, וערוצי המכירה של המוצרים יתמקדו בשיווק ישיר; בטכנאי המוצרים האחרים שינסו "לדחוף" פלאיירים ללקוחות בביתם; בנקודות המכירה וברכישה מקוונת.

 

באתר הייעודי החדש יוכלו המתעניינים "לשתול" את תמונת המטבח שלהם, ולהתאים אגב כך את צבע המכשיר עוד בטרם נרכש. אפשרות נוספת היא לשלוח את עיבוד המחשב עם תמונת המטבח בבית לחברים, לחיווי דעתם.

 

על פי הערכות אלקטרה, שוק המים בישראל, המתחלק בין בקבוקים ומתקני מים מינרלים ומטוהרים, נאמד בלמעלה מ-1.25 מיליארד ₪ בשנה. שוק מתקני המים נאמד בכ-720 מיליון ₪, כאשר למעלה מ- 400 מיליון ₪ משויכים לקטגוריית ברי המים המטוהרים, שהיא הקטגוריה בעלת הגידול המואץ ביותר.

 

את מסיבת העיתונאים הפיקה חברת יעל זוהר שירותי שיווק.  

 

אלקטרה בר

מנכ"ל קבוצת אלקטרה יקי ודמני במסיבת העיתונאים (יוסי חטב)

 

 אירוע אלקטרה

 

אירוע אלקטרה

 (צילום: "צילום פירסום")

 

 

 

 

 

הפקה: יעל זוהר שירותי שיווק

רישום ודיילות: אינטרגסט

תיעוד: צילום פירסום

מיקום: סטוקו

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר