כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לראשונה: חברות הפקה ובטיחות ינהלו את מסיבת הרחוב בפלורנטין

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
14.03.2011
/ 15:18

בהיעדר רישוי וסידורי הפקה מוסדרים, הפכה בשנים האחרונות מסיבת הרחוב בפלורנטין לריכוז הדוק וצפוף של בני תשחורת שיכורים, שוטרים סהרורים ושואו-אוף מפוקפק של בלייני חוץ שמצאו אלטרנטיבה לבילויי הוודקה-רדבול הבנאליים.

אחרי שבכל מועד (סילבסטר, עצמאות או פורים) בשנתיים האחרונות ניסו נציגי השכונה להגיע לאיזושהי הבנה עם המשטרה, תמיד ברגע האחרון גברה המציאות על הרצון הטוב. רבים מתושבי השכונה הצעירה יחסית פשוט התחפפו ממנה ללילה אחד, אחרים מצאו מפלט בהתארגנויות מקומיות בסמטאות עורפיות במרכז תל-אביב.

השנה, עושה רושם שהדברים ייראו אחרת, לפחות בהיבט הארגוני. לראשונה תפיק את המסיבה חברת הפקות (CPR), כאשר את התכנון והבטיחות יבצע צוות של חברת רשגד.

להוד גלבוע, תושב השכונה לשעבר וגם המפיק והבעלים של CPR הפקות, חברו כמה מבעלי הברים השכונתיים ויחד הם מהווים את הגוף המנהל של האירוע. הארבעה הם ארז דסה מהפרלה בר, ניסו מישל מפלורנטין 10, עודד פריידין מהסאצ'מו בר ומהמייט וגלבוע עצמו.

 

הליך רישוי סיזיפי

המסיבה הקרובה תיערך במוצאי שבת הקרובה (19/3), 24 שעות אחרי מסיבת הרחוב הגדולה ברחבת מוזיאון תל-אביב (ראו ידיעה נפרדת). לפי הערכות המשטרה, המסיבות האחרונות בשכונה הדרומית משכו כל אחת בממוצע כ-40 אלף איש.

במקביל, גם העירייה נכנסה לתמונה והליך הרישוי למסיבה מצוי בישורת האחרונה.

גלבוע: "בתור אחד שרקדו לו על הרכב באחת המסיבות, אני יכול לומר, שזה מרגש מאוד להצליח לסדר את הברדק שהתרחש עד כה והפעם לייצר ברדק הרבה יותר גדול ושמח, אבל מסודר ובטיחותי, תהליך הרישוי סיזיפי וקשה מאוד, הקמנו צוות חשיבה רק בנושא זה ועד כה אני מרוצה מאוד מהתוצאות".

 

חסויות: קוקה קולה ישראל, וודקה ואן גוך, וודקה ru ועוד.

 

 

הפקה: CPR הפקות

תכנון ובטיחות: רשגד

(צילום מסגרת: יוסי חטב )

 

 

בת"א נערכים: עשרות אלפים בשתי מסיבות רחוב בסוף השבוע הקרוב

 

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  מי אלה בכלל?
2.  תגובה ל"מי אלה"