כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

בת"א נערכים: עשרות אלפים בשתי מסיבות רחוב בסוף השבוע הקרוב

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
14.03.2011
/ 14:59

אם הכל "ידפוק" כמו שצריך, 2011 בתל-אביב עשויה להפוך לשנה בה מסיבות הרחוב קמו לתחייה, או לפחות ניסו להתקמבק באופן מסודר ומאורגן.

 

טרנד או לא, ימים יגידו. בינתיים, כל המרבה (קהל) – הרי זו מסיבה. בשנה שעברה נעשו כמה "פיילוטים" מוצלחים מאוד, בפורמט דומה בשדרות רוטשילד, אחת לכמה חודשים בימי שישי.

 

כעת, על סמך הנתונים הללו ובהמשך לאותן מסיבות רחוב "מיתולוגיות" שהחלו בעיר עוד בשנות התשעים, הוחלט להרחיב את ההפקה לוגיסטית ומסחרית ולקיים מסיבת רחוב גדולה ביום שישי הקרוב (18/3) לאורכן של שדרות שאול המלך בואכה רחבת מוזיאון תל-אביב.

 

למחרת, במוצאי שבת, תתקיים לראשונה באופן מוסדר, חוקי ומתואם בין גופי הפקה והמשטרה מסיבת הרחוב בשכונת פלורנטין (ראו ידיעה נפרדת). מה שהחל כהתארגנות "אינדי" בעשור הקודם במועדים קבועים (סילבסטר, עצמאות ופורים) הפך למפלצת רייטינג בלתי נסבלת של בלייני חינם למיניהם, שכלל לא קשורים לצביונה של השכונה. הפעם, מקווים המארגנים, אולי לא תהיה סלקציה אבל הסדר יישמר.

 

בחזרה לשישי. את המסיבה תפיק ד'פלוס הפקות, בסיוע סוללת נותני חסות (פרטים בהמשך). תוכנה יציע פליי-ליסט נאה המונה שבעה די.ג'ייז (יוגו, גיא מנצור, עופרי גופר, ירין לידור, כהן ומושון ואחרים); יריד רחוב; דוכני אוכל ומוצרים אקולוגיים ובתי קפה.

 

 

פרסום מינימלי

 

מפיק האירוע, רני רונאל מד'פלוס הפקות, אמר לפני זמן קצר לחדשות 'מפיק' כי מתחם המסיבה הועתק משדרות רוטשילד, מפני שהוא "מאפשר יצירת מסיבה איכותית ובטוחה", כלשונו. "נפח הקהל שהמסיבות האלה מושכות, גם בפרסום מינימלי, הוא מדהים. במסיבת הרחוב האחרונה ברוטשילד הגיעו עשרות אלפי אנשים". לדבריו, אין קשר למסיבה המקבילה בפלורנטין, לבד מכך ששתיהן מתקיימות בתל-אביב.

 

-מתוכננות מסיבות נוספות מפס הייצור שלכם בעתיד?

"כן. בבסיס מדובר באירועים ספונטניים וחד פעמיים ולכן נפרסם מועד חדש זמן קצר בלבד לפני קיומו, בעזרת השמש כמובן".

 

בחסויות: היינקן, XL, סמירנוף, טומי הילפיגר, אבולעפיה אבן גבירול, אבניר אופנועים וגופים מסחריים נוספים.

 

 

 

 

תמונות מצ"ב: מסיבת הרחוב בשדרות רוטשילד 2009

 

 לראשונה: חברות הפקה ובטיחות ינהלו את מסיבת הרחוב בפלורנטין

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  טענות מעט מופרכות