כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סיר לחץ: תערוכת "מבשלים" חוזרת בפעם השנייה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
06.03.2011
/ 16:08

 

הפופולאריות המפתיעה לה זכתה התוכנית מאסטר שף, יחד עם היצף תוכניות הבישול ותערוכת "מבשלים" הראשונה באפריל שעבר, הוכיחה שהישראלים "מתים" על סיר הבשר גם אם הם צמחונים מושבעים.

 

על הגל הזה רוכבת, בשנית, חברת ההפקות אילון תערוכות, שתפיק בסמוך לפסח הקרוב סשן נוסף של תערוכת מבשלים, במשך שלושה ימים.

 

יותר מ-100 חברות, לטענת ההפקה, סגרו על ביתנים ותצוגות מסוגים שונים בתערוכה, בהן חברות בישול, אפייה, תנורים ומוצרי חשמל למטבח, סכינים, מחבתות וסירים, יינות, בתי ספר וסדנאות ואחרות.

 

נוסף על כך, סוללת שפים מקומיים תבשל את האירוע לכל אורכו. ברשימה: אביב משה, ארז קומורובסקי, חיים טיבי, תומר כבירי, מיקי שמו, עומר מילר, מיכל מוזס, מיכאל כץ ואחרים.

 

תערוכת מבשלים

(צילום: יח"צ)

 

 

 

במקביל לכל אלו, ייערכו במסגרת התערוכה כמה אירועים נלווים. אחד מהם הוא מחווה לקולינריה הישראלית של הקונדיטורית טל צפריר, מומחית בפיסול בבצק סוכר. צפריר תיצור עוגות מפוסלות בדמותם של אנשי מפתח, שהשפיעו על תחום הקולינריה המקומי בעשורים האחרונים.

 

הפעלות נוספות הן גמר תחרות הבריסטה (ברמן קפה) הישראלית; מופע קולינריה על הבמה המרכזית בשילוב מסכי ענק; חידון יין; סדנאות טעימת יין; חשיפת שפים צעירים ומפגשים עם שפים וכותבי ספרי בישול; הצעות לבישול לפסח ולשבת; בישול בריא; שיטות בישול מתקדמות ועוד.

 

בין המציגות השנה: אלקטרה שף; ניופאן; בוש; נספרסו; פיליפס; יקבי כרמל; יקבי רמת הגולן; לובלינסקי; ארקוסטיל; צווילינג; טומין; ריבלין; קפה לנדוור; רידל; שטראוס מים; אוקסו; גבינות יעקבס; בית הספר הגבוה לבישול ועוד חברות רבות נוספות.

תג מחיר: 40 שקלים. 5-7 באפריל.

 

הפקה: אילון תערוכות

מיקום: גני התערוכה תל-אביב

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  אף צמחוני לא מת על סיר הבשר