כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

3 ימי פורים בנתניה: תהלוכה, הופעה והפנינג אקולוגי

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
03.03.2011
/ 9:55

עדלאידע משולבת אירוע "ירוק" לשמירה על כדור הארץ תופק בסוף השבוע שלפני פורים (18/3) בעיר נתניה, בהשתתפות מתוכננת של כ-1,500 משתתפים בהם אמנים וילדים.

 

במרכז האירוע צפויה להתקיים תהלוכת ענק, על רקע מיצגי ענק, מפלצות זבל, בובות מחומרים ממוחזרים, מכוניות היברידיות, אופניים סולריות, מטאטאי כביש, סיירות ניקיון ועוד.

 

את התהלוכה, שתתנהל לאורכו של רחוב הרצל, תחתום בכיכר העצמאות הזמרת רוני דואני, והאולפן הנודד של רדיו אמצע הדרך (90fm) ישדר ממקום האירוע.  

  

פורים נתניה

 

 

 

וכאמור, להפקה הפורימית יצטרף הפנינג אקולוגי, יומיים מאוחר יותר, באגם החוף שבעיר. סדנאות אקולוגיות ומיצגי אמנים, מתחמי פעילות לילדים, הצגות, תערוכת אמני מחזור, יריד אקולוגי וסיורים – כל אלו אמורים להתקיים, בהתאם לתנאי מזג-האוויר. הסלוגן: צובעים את השלולית בירוק.

 

את הבאים יקבל שער כניסה ענק שנבנה על-ידי גבריאל רענן והנס פלדה ומורכב כולו מבקבוקי פלסטיק. העוברים דרך השער ייכנסו אל עולם מרתק מלא מתחמים עם שלל פעילויות, מיצגים ענקיים, הצגות והופעות.

 

המופעים יתרכזו בשתי במות. על הבמה הראשית יתקיים מופע תיפוף של טררם ומופע נוסף של הקרקס הירוק.

 

הבמה השנייה מיועדת לגיל הרך, ויועלו על-גבה הצגות של תיאטרון אורנה פורת, הצגה בכיכובו של דני שטג על מאבק לשמירה על הסביבה והפקות מקור נוספות.

 

סביב אגם החורף ובשמורת האירוסים הסמוכה לפסטיבל, יתקיימו סיורים רגליים שיועברו על ידי מדריכי החברה להגנת הטבע. בסיורים יוצבו מיקרוסקופים שישמשו את הילדים להתבונן בחיים הרוחשים בתוך מי האגם. בשמורה יוכלו הילדים להתבונן, לגעת וללמוד על בעלי החיים השוכנים בסביבה כגון ארנבים, נברנים וצבים.

  

המתחמים האחרים יחולקו על פי סוגי האשפה השונים, הניתנים למיחזור.

 

פורים נתניה

 (צילום: יחסי ציבור)

 

 

 

 

 

הפקה: עיריית נתניה, מחלקת האירועים

ניהול אמנותי עדלאידע: ערן פישר - ראש חוצות

ניהול אמנותי פסטיבל ירוק: מאיה פוגל; הדס שכנאי

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר