כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קיסריה זה פאסה: האמנים המזרחיים יופיעו על במה מסתובבת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
27.02.2011
/ 11:30

שימוש בבמה המסתובבת סביב צירה היה נפוץ עד היום בעיקר במיצגים מיוחדים למוצרי יוקרה או בהשקות של כלי רכב חדשים, שבהן ניתן לצפות באובייקט ב-360 מעלות מבלי לזוז.

 

לאחרונה, באופן מפתיע למדי, הגיעה דרישה לבמה מן הסוג הזה עבור אמני הז'אנר הים תיכוני במוסיקה. ללא ספק "לקוחות" שונים בתכלית, שעד היום בזכות הביקוש הרב לאמני ה"פרץ" השונים לא נדרשו לגימיקים טכנולוגיים כדי למשוך קהל. יתכן וזה אומר משהו על קרנה של המוסיקה המזרחית ההולכת ונשחקת, אבל מי אנחנו שנקבע.

 

כך או אחרת, באמצע מארס יופיעו בהאנגר 11 שבנמל תל-אביב הזמרים משה פרץ וישי לוי, כל אחד בהפקה נפרדת. את הרעיון לשילוב במה מסתובבת הגה הבעלים של המתחם, המפיק זאב אייזיק.

 

הלה פנה לקובי גדי מחברת כל במה אקסטרה, וזה מטפל בימים האחרונים בבנייתה. "הבמה הפעם משודרגת יותר", אמר גדי בשיחה עם חדשות 'מפיק'. "ישנה אפשרות להגביה ולהנמיך אותה לכל צורך שהוא, במיוחד כשהישיבה היא תיאטרלית מסביבת. המתקן הזה נותן אופציה לקהל להיות בריאקציה עם האמן ולא לשבת בגבו".

 

- אז למה בעצם לא להסתפק בבמה הרגילה והגבוהה ממילא הקיימת בהאנגר? כך הקהל לא יישב בגב האמן בכל מקרה.

"במה רגילה גבוהה זה דבר שנעשה המון פעמים והקהל שלא נמצא במרכז הוא בדופן הבמה.

 

במה מסתובבת 

במה מסתובבת. משה פרץ כאאודי

 

 

 

96 ערוצי סאונד

 

בהיבט הטכנולוגי, גדי מסביר, "מדובר בבמה חכמה בעלת אפשרות להעביר את כל מערכת הסאונד במרכזה, לרבות הכבלים. אצל משה פרץ קיימים 96 ערוצי סאונד, וצריך להעביר אותם בכבלים. בנוסף, כל המערכת נשלטת על-ידי שלט אלחוטי.

 

את התוצאה תוכלו לראות בהופעה של פרץ ב-8 במארס, יומיים לאחר מכן ישי לוי יארח על אותה במה את ארקדי דוכין ומיכה שטרית, ובין לבין מתוכננת במקום הופעת רוק.

 

 

 

 

 

יש לך מוצר מעניין? חושב/ת שהמוצר שלך יחודי? שלח לנו מייל

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר