כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

קד"מ וגיוס שותפים למיזם הקולנועי הבינ"ל "אני אוהב אותך, ירושלים"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
24.02.2011
/ 17:17

בחברת הקריאייטיב הכהנים, מבית אלדן הפקות, עובדים בשבועות האחרונים על גיוס חסויות ושיתופי פעולה, תוך ביצוע סדרת אירועי השקה וקידום מכירות לסרט העתידי החדש "אני אוהב אותך, ירושלים" (Jerusalem, I love you).

 

מדובר בפרויקט קולנועי חובק יבשות, שחלקו הישראלי יצולם רובו ככולו בירושלים במסגרת סדרת הסרטים  “Cities of Love”.

 

הוורסיה הירושלמית, שהפקתה החלה לפני כחודש, תהיה מורכבת מ-12 סיפורים המתרחשים בבירה, ותכלול יצירות קצרות של במאים ידועי שם מרחבי העולם. בהקבלה, גם בקאסט צפויים להשתלב שחקנים מקומיים ובינלאומיים.

 

הבמאים ארי פולמן ויוסף סידר כבר חתומים. בין הסופרים שנתבקשו לכתוב את הסיפורים תלויי העיר הקדושה אפשר למצוא את מאיר שלו, אשכול נבו, חגי לוי, א.ב יהושע, עמוס עוז ואתגר קרת. בימים הללו מתבצעות פניות גם ליוצרים ולשחקנים בולטים מהקולנוע העולמי.

 

הסרט יופק יחד עם דוד זילבר למטרו הפקות. הצילומים יחלו באוקטובר 2011 וצפויה לו נוכחות בפסטיבל קאן 2012. אם הכל יילך כשורה עד אז, הבעלים של "אלדן", דניאל ואיילה כהן, אמורים לייצג את החברה באירוע הנוצץ.

 

באשר לקידומו של המיזם, למנהלי שיווק בחברות פוטנציאליות לעניין נשלחו לא מכבר ערכות אהבה אישיות וממותגות. בתוכן המתינו ספר אישי מהודר עם מידע על הפרויקט; סימניה שמית לספר; בקבוק שמפניה וכיסא בימאי אישי.

 

עד כה צורפו כשותפות לפרויקט החברות HP, רשת מלונות דן ואחרות.

 

 

הכהנים 

תגובות
אין תגובות למאמר