כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

"צומת ספרים" תקים בנמל ת"א מרכז תרבות ופנאי

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
15.02.2011
/ 13:21

בעוד רשת הספרים סטימצקי מכריזה בגאווה על גיוס 120 אלף לקוחות כחברי המועדון החדש שהוקם לפני חודשים ספורים, בצומת ספרים מנסים "לקרוא" קדימה.

 

מנהלי הרשת הכריזו לאחרונה על הפעילות השיווקית ל-2011, במהלכה תמותג החברה כ"בית של הספרות הישראלית". לחדשות 'מפיק' נודע השבוע, כי החברה תקים בקרוב בנמל תל-אביב סניף קונספט שיתפקד כמרכז תרבות ומופעים, אליו יתנקזו אירועי ספרות, שירה, מוסיקה ופנאי.


היקף ההשקעה בסניף המדובר נאמד ב-15 מיליון שקלים, ועוד 3 מיליון שקל על הקמפיין השיווקי המקיף. המתחם בנמל יכלול בין היתר קיום אירועי השקה של ספרים ישראליים חדשים מפגשי היכרות עם סופרים מקומיים בסניפי הרשת וקידום הוצאות מחודשות של ספרים מרכזיים בתרבות הישראלית.

בנוסף, תשקיע הרשת בפעילות דיגיטלית: קבוצת החברים של הרשת בפייסבוק, המונה למעלה מ-20 אלף גולשים, תבחר מדי חודש ספרים עבריים להמלצה ואלה יסומנו בסניפים במדבקות "מומלץ פייסבוק" ויימכרו במחיר מיוחד.

 

חברי הקבוצה ברשת החברתית יזכו גם להטבות על ספרות מקור וכן למפגשים וירטואליים עם סופרים ישראליים, כמו גם קריאת פרקים ראשונים של ספרים ישראליים חדשים.

המהלך הראשון שיושק במסגרת האסטרטגיה השיווקית החדשה הוא "חודש סופרי ביכורים" שיפתח החודש, ופירושו הצגת סופרים ישראליים חדשים בסניפים.

 

לרשת צומת ספרים כ-100 חנויות ובמהלך השנה צפויים להיפתח סניפים חדשים ברחובות, קריית אתא, רמלה ועכו.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר