כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

התחרות מתחממת: גם מלון אלכסנדר בת"א הפך ל"בוטיק"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
10.01.2010
/ 17:44

 

התיירים הצרפתים בתל-אביב וזקני העיר מכירים אותו היטב כ"מלון הישן ההוא על הכביש הצר שיורד לחוף מציצים".

 

מהחודש, למלון אלכסנדר, עד לאחרונה פיל לבן נדל"ני מנומנם בדרך אל הים, יש כרטיס ביקור חדש בתום רמונט כללי שעבר ושינוי מיצוב. בכך הצטרף לאחד הטרנדים העסקיים של השנים האחרונות בעיר המתבטא במלונות בוטיק קטנים ויוקרתיים. התייר העסקי בתל-אביב מעולם לא הרגיש מחוזר יותר.

 

בתדמית השיווקית החדשה, יתפקד המלון כ"בוטיק" לעסקים ויצטרף לטרנד התחרותי בין אלו הקיימים והמצליחים בעיר – קראון פלזה במתחם עזריאלי, הוטל מונטיפיורי בסמוך לנווה צדק ואחרים.

 

אלכסנדר שופץ, בשלב ראשון, בקומותיו ובחדריו, לרבות 70 הסוויטות שבו. אחת מהן, הנשיאותית, הפכה לגדולה בישראל לטענת מנהלי המלון, ושטחה כ-550 מ"ר. וכן, יש גם מתחם אירועים וחדר ישיבות.

 

בשנה הקרובה תושלם מלאכת השיפוץ, בבניית לובי מחודש, בריכה וספא. כל אלה בעלות כוללת של כ-30 מיליון שקלים, כך דווח.

 

הקו העיצובי החדש מתאפיין ב"ניקיון" ובצבעים בהירים. על עיצוב הפנים חתום מישל הרוש. 

מלון אלכסנדר בוטיק

 

 

 

"התחרות מחייבת השקעה מתמדת"

 

ב-2006 נרכש המלון על-ידי קבוצת משקיעים מאנגליה, כשבכוונתם להפכו ליעד עבור תיירות עסקית בעיקר.

 

כדירקטור וכנציג הבעלים משמש עו"ד אלי עזורי. מנכ"ל המלון היא מיכל טננבאום.

 

עזורי: "לאחר ראייה משותפת עם קבוצת המשקיעים, הבנו את הפוטנציאל הגלום בנכס במיוחד לאור מיקומו האטרקטיבי. לאחר תכנון קפדני החלה מלאכת שיפוץ מאסיבית של המלון, וזאת לצד התרחבות מ-45 ל-70 סוויטות. היה לי ברור שמעבר לתכנון אדריכלי קפדני וביצוע מיטבי, הטיפול במרכיב האנושי והיחס האישי לאורחים הינו הראשון בחשיבותו תוך הקפדה על שירות איכותי ובלתי מתפשר".

טננבאום הוסיפה והתייחסה בדבריה לקולגות: "התחרות העזה בין מלונות היוקרה של ת"א על התיירים הזרים, ובמיוחד על אנשי העסקים המגיעים ארצה, מחייבת השקעה מתמדת, התחדשות, ויצירתיות הן במתקני המלון והן בשירות לאורח במטרה ליצור בידול בין המלונות השונים". לדבריה, ההשקעה הגדולה בעיצוב החדש והפיכתו למלון בוטיק יוקרתי וטרנדי נועדה להבליט את היתרון היחסי של המלון הממוקם במרכז העיר הלבנה ומאפשר לאורחים, שרובם תיירי חוץ, הרגשה של רוגע, חופש וניתוק מהנעשה בחיי היום יום כבר עם כניסתם למלון. 

מלון אלכסנדר בוטיק

אלכסנדר החדש (יח"צ)

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר