כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סינמה סיטי מתרחב לחיפה; פארק שעשועים ענק יוקם בסמוך

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
03.01.2011
/ 11:45

משפחת אדרי ממשיכה בהשתלטות על תרבות הבילוי בישראל. לאון אדרי, מבעלי חברת ניאו לינאו מפעילת סינמה סיטי, הודיע הבוקר על הקמתו של קומפלקס בילוי מסחרי חדש בחיפה, בדומה למתחמי G בראשון לציון ובגלילות.

הקמתו של סינמה סיטי חיפה תושלם ב-2013, על-פי ההערכות, בהשקעה אדירה בת 600 מיליון שקלים ביציאה ממנהרות הכרמל החדשות לכיוון צומת הצ'ק פוסט.

המתחם המדובר ישתרע על שטח של 80 דונם ויציע כ-50 אלף מ"ר של בתי קולנוע ומסחר, 25 אולמות קולנוע וארבעה אולמות תיאטרון, 6,000 מקומות ישיבה ו-5,000 מקומות חנייה.

בנוסף, הקצפת בעוגת המזומנים, יוקם בסמוך פארק שעשועים ענק של דיסני על פני 30 דונם עם מגוון מתקנים. בשורה התחתונה, אם הכל יילך לפי התכנונים, עתיד המתחם כולו לספק עבודה למאות מתושבי אזור חיפה, הקריות והצפון.

 

בונים לדור החדש

את הבעלות על ניאו ליאו חולקים במשותף משפחת אדרי, מנכ"ל החברה יעקב כהן, קבוצת שמרוק וחברת מטרופוליטן שבבעלות משפחה יהודית מצרפת. החברה הוקמה בשנת 2000.

אדרי: "לאור ההצלחה המסחרית יוצאת הדופן של מרכז הבידור סינמה סיטי גלילות ו-G סינמה סיטי ראשל"צ, אנו נמשיך ניישם ונטמיע את הקונספט הבידורי החדשני שפיתחנו, המדבר על חוויה בידורית כוללת, בכל מיקום אסטרטגי בארץ שימשוך אליו אלפי אנשים.

"אנו בונים את המתחמים הללו לדור החדש, משקיעים בכך רבות ושמחים שהקהל יודע להעריך זאת, ומצביע ברגליו. אנו נמשיך להשקיע בפרויקטים מעיין אלו בארץ ובעולם".

משה ולאון אדרי

משה ולאון אדרי (צילום: יונתן בלום, יח"צ)

 

 

תמונות מצ"ב: מה מחכה לכם בסינמה סיטי ראשון לציון החל מסוף השבוע?

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר