כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

גד אורון יפיק את ג'סטין ביבר בפארק הירקון

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
03.01.2011
/ 9:33

היסטרית ה"ביבר-מאניה" בישראל תצא לדרך ב-27 ינואר (א') רשמית, עם תחילתה של מכירת הכרטיסים להופעתו של ג'סטין ביבר בישראל – בשלב הראשון ללקוחות בנק דיסקונט בלבד.

 

הבנק יעניק חסות ראשית לאליל הנוער התורן והפופולארי במיוחד, כאשר לקוחותיו יוכלו ליהנות ממחיר של 240 שקלים במקום 330, בדומה לאופן שבו התנהלה המכירה בהופעותיהם של אלטון ג'ון ולאונרד כהן.

 

רק בעוד חודש תיפתח המכירה לקהל הרחב, לרבות ל"טבעת הזהב". בשלב זה, אומרים בהפקה, טרם נקבע מחיר אך ההערכה היא שינוע בסביבות ה-450-500 שקלים.

 

את ההופעה שתתקיים ב-14 באפריל בפארק הירקון מפיקה חברת ההפקות של גדי אורון.

 

גד אורון

אורון (צילום ארכיון: יוסי חטב)

 

 

 

הופעתו של ביבר בישראל היא חלק מסיבוב הופעות עולמי שהחל בארצות הברית וימשך בתחילת מרץ גם באירופה. על פי ההודעה, ההופעה תכלול את מיטב להיטיו ובהם "One Time", "Love Me" ו- "Somebody To Love" ויכלול גם הרכב רקדנים וירטואוזי ומוזיקאים רבים.

 

ביבר נחשב לאחת מהפריצות הגדולות של עולם המוזיקה בשנתיים האחרונות. אלבום הבכורה שלו, "My World", זכה להצלחה מסחרית גדולה במיוחד, וגם אלבומו השני נמכר במיליוני עותקים. בחודשים האחרונים טיפס ביבר לראש המצעדים המוזיקליים העולמיים, ולאחרונה גם קטף את ארבעה פרסים משמעותיים בטקס פרסי המוזיקה האמריקאית (AMA).

 

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  עלק בנק דיסקונט מושך את כל הכרטיסים את מי מעניין הילד הזה בכלל....