כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסתמן: חן פרידשטיין יעזוב את ענף האירועים והתערוכות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
28.12.2010
/ 11:26

הודעתו של חן פרידשטיין – אחד המזוהים ביותר עם חברת שרותי במה פלוס והענף בכלל - על עזיבתו בסוף השבוע הקרוב, מושכת בצד הפרגונים גם לא מעט אש וגופרית, בעיקר מצד קולגות ש"עברו דרכו" במשך השנים ובעיקר בתקופת המשבר שחוותה החברה.

 

די במבט קצרצר על נימת הטוקבקים בידיעה שפורסמה כאן אתמול (ב') בעניינו, כדי להבין שפרידשטיין הפך לדמות שנויה במחלוקת, גם אם לא בטובתו. סכסוך מתוקשר אחר עמד בינו ושאר השותפים בחברה לבין דודו בנגד, ממייסדי החברה וכיום הבעלים של חברת הפקות אחרת.

 

אבל את פרידשטיין זה כבר לא ממש מעניין. בשיחה ראשונה מאז ההכרזה הוא מסרב לשפוך אור על עתידו המקצועי, טוען שיעזוב בגלל מיצוי ורומז שלא יישאר בענף האירועים והשיווק החוויתי. מה שלא יהיה, הוא לא יושב בבית וכוסס ציפורניים וגם לא נח על זרי הדפנה.

 

"התפקיד הבא שלי יהיה קשור לענף בעקיפין מאוד. זה ייקח עוד מעט זמן. אין לי חופשה ואני עסוק כרגע בפרויקטים שקשורים בקבוצת סהר וגם בכאלה שאינם קשורים. לא עזבתי בגלל חילוקי דעות אלא בשל תחושת מיצוי".

 

בשרותי במה נחת בשנת 2000 כמנהל מכירות ופיתוח עסקי. בספטמבר 2007 מונה למנכ"ל-שותף בחברה. "קיבלתי את ההחלטה לעזוב בחודשים האחרונים", הוא מגלה, "ויעקב (מזרחי, הבעלים של קבוצת סהר, י"ח) קיבל אותה בצער ובברכת הדרך".

 

חן פרידשטיין

 

 

 

 

פרסום ראשון: מנכ"ל "שרותי במה" חן פרידשטיין יסיים תפקידו השבוע

 

 

 

 

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  הצלחה
2.  חברה קדישא מחפשת מנכ"ל