כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אופרה במקום מטאל: מתחם אירועים חדש על חורבות מועדון "המוסד"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
08.12.2010
/ 10:27

 

פעם, בתחילת המילניום, קראו למקום הזה "המוסד". מועדון שאירח ליינים חתרניים של מסיבות מטאל פרועות בארבע רחבות ובארבעה סגנונות שונים (ד'ף, בלאק, הֶבי וניו-מטאל). בכל סופשבוע יכולתם לפגוש על ציר קיבוץ גלויות בדרום תל-אביב טיפוסי הארד קור שנראו כאילו יצאו ממסיבת פורים.

 

לימים, למרות ההצלחה והשם הטוב שיצא למועדון (בעיקר בגלל איכויות הסאונד וגודלו – ארבע רחבות המופרדות זו מזו לחלוטין), נמכר העסק, שטחו צומצם ושמו שונה ל"סטודיו 49". במשך כשנה התקיימו בו מסיבות טראנס אחת לשבוע וליינים צנועים אחרים, עד שנסגר גם הוא.

 

לפני שלושה חודשים קם על חורבות שיניהם מתחם אירועים חדש, בעל אפיונים שונים לגמרי. איש העסקים דקל בר ועוד כמה שותפים השקיעו בקומפלקס כ-5 מיליון שקלים, והחלו לאחרונה ברישום לקוחות לקראת אירועי הקיץ.

 

שמו של המתחם שונה ל"אופרה בוטיק", והוא משתרע על שטח של 1,800 מטר לרבות גג רחב ידיים (600 מטר) ושלושה חללים נפרדים לאירועים עד 1,000 איש בסך-הכל. ממול – מועדון הבארבי, מאחוריו – גלריית קסטיאל המפעילה אף היא מתחמי אירועים אקסלוסיביים משלה, אם כי באווירה אינטימית ועל פני שטח קטן הרבה יותר. 

 

אופרה בוטיק

 

 

נקודה מעניינת בהקשר זה נוגעת לשיווק המקום, המתבצע על-ידי חברת הפקות האירועים "עירון" שנכנסה לתחום שיווק האירועים לא מכבר. בהתייחס ל"אופרה" מציינים בחברה, כי במקום הושקעו מערכות חכמות של תאורה, הגברה ומולטימדיה. הקייטרינג והשתייה מוגשים במקום ללא שימוש בחברת קייטרינג או בר חיצוניים.

 

בשבועות הקרובים ייערך במקום אירוע השקה המיועד למפיקים ולענף האירועים בלבד. השאלה הגדולה היא האם ישרוד לאורך זמן, בהתחשב בצפיפות האוכלוסין של מתחמי האירועים בעיר, במיקומו הפריפריאלי ביחס למרכז-צפון העיר ובהשקעה הרבה במועדון, שתצטרך לכסות את עצמה בתוך טווח זמן סביר.

 

 

אופרה בוטיק

 (צילום: עירון הפקות)

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר