כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

"האושר מתחיל בתוכי", גרסת הבלוגרים של קוקה קולה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
02.12.2010
/ 14:53

מה שבלוג יכול לעשות בהיבט השיווקי.

 

שלושה בלוגרים זרים המתחקים אחר מושג ה"אושר" ב-206 מדינות שונות עבור פרויקט בינלאומי של קוקה קולה, מגיעים בקרוב לישראל.

 

השלושה ביקרו כבר ביותר מחצי ממדינות היעד שלהם, בהן ארה"ב, ספרד, פורטוגל, קנדה, פינלנד, הולנד, ברזיל, בלגיה, צרפת, דרום אפריקה, איטליה, יוון, אוסטריה, סלובקיה,טורקיה, ניו זילנד, מדגסקר, מלזיה, קמבודיה, וייטנאם, דרום קוריאה, יפן ועוד רבות.

 

המיזם יצא לדרך בתחילת ינואר שעבר, וב-19 בדצמבר צפויים הבלוגרים האורחים לבקר במה שמוגדר כ"מחוזות האושר המקומיים" שייבחרו על-ידי הגולשים הישראלים באתר הבית של הפרויקט.

 

הגולשים ימליצו על מקומות האושר שלהם בישראל עבורם, ומבין כל ההצעות שיעלו באתר יבחר צוות שיפוט את שלושת המקומות הראשונים בהם יבקרו האורחים. אלו מתעדים את החוויות באמצעות וידאו, סטילס וראיונות, ומשתפים את הגולשים ברשמים האישיים, כל אחד בבלוג שלו.

 

קוקה קולה בלוגרים

 

שלושת הבלוגרים בפרויקט נבחרו ברשת  על ידי גולשים ואוהדים של קוקה – קולה העולמית. השלושה הם טונו בן 30, ממקסיקו סטודנט לספרות ושירה, מדריך יוגה ואומנויות לחימה ומתנדב בארגונים למען בעלי חיים; קלי, בת 23 מבלגיה סטודנטית לפרסום בבריסל, דוברת ארבע שפות - צרפתית, אנגלית, הולנדית וגרמנית; וטוני, בן 24 מארה"ב סטודנט באינדיאנה, הגיש תוכנית טיולים בשנת 2006.

 

עינת נמש, מנהלת שיווק קוקה- קולה ישראל: "פרוייקט '206 ' משקף את רוח האופטימיות והשמחה של מותג קוקה-קולה. הפרויקט שהחל את דרכו בספרד עתיד לנחות גם בישראל, ובמסגרתו נעניק לגולשים הזדמנות לשתף ברגעי האושר  הישראלי שלהם ולבנות את מפת האושר הישראלית".

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  האושר מתחיל בתחת שלי