כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מחר בכיכר רבין: 7 אקרובטים יילכו על חבל בגובה 7 מטר

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
22.11.2010
/ 14:52

מחלת הסוכרת, מי שעוקב יודע, עלתה לכותרות בשנה האחרונה יותר מפעם אחת. אומרים עליה שהיא הסרטן של הדור הבא, שהיא תוקפת בלי התראה מוקדמת ושמוטב להתמקד במניעה מאשר בריפויה.

הוכחה נוספת לכך שהסוכרת הפכה לסלב VIP בבתי החולים ובתי המרקחת, היא אירוע חד פעמי שיופק מחר (ג') בכיכר רבין בשעות אחר-הצהריים, במהלכו יבצעו שבעה אקרובטים מחו"ל הליכה על חבלים בגובה שבעה מטר ובאורך זהה.

למה שבע? באגודה הישראלית לסוכרת מסבירים שמחר הוא יום המודעות לאיזון סוכרתי, כאשר המטרה היא להעלות את המודעות לכך שעל הלוקים במחלה להגיע לרמת המוגלובין של 7 אחוזים.

 

 

על חבל בין מגדלי עזריאלי

 

ערן סלע, מבעליה של חברת ההפקות פארגון אייס מפיקת האירוע, הסביר כיצד הגיעו ממסר גולמי ומורכב יחסית להפקת סמי-אקסטרים בחוצות העיר. "באנו על הקטע של איזון. אמרתי בואו נלך על חבל, זה הדבר הכי מאוזן שיכול להיות".

 

סלע מגלה, בנוסף, כי הרעיון המקורי היה נועז הרבה יותר. "חשבנו להביא לפה את גינס ולקיים הפקה מורכבת של הליכה על חבלים בין מגדלי עזריאלי. אבל ויתרנו כי צריך חזרות של שנתיים ומעטים האנשים בעולם שעושים את זה. אז לקחנו את ה-7 כמספר מוביל".

 

בהיבט הלוגיסטי, מדובר בקונסטרוקציה בגובה עשר מטר, כאשר כבל ההליכה יימתח כשבעה מטר מעל פני הקרקע, כאמור. עליו יהדסו שבעה אקרובטים ממדינות הקווקז ומקולומביה. ישראלים – יוק.

 

לבד מכך יוצעו בדיקות סוכר לקהל הרחב, ומיצג פתוח שתפעיל חברת ראש חוצות. האירוע כולו יימשך כשעה וחצי בלבד ויסוקר בערוצי הטלוויזיה והעיתונים.

 

 

 

 

הפקה: פארגון אייס (ערן סלע, דן כנסים)

אקרובטים ומיצג: ראש חוצות

בינוי: עיצוב במה

תאורה והגברה: קול אור

אבטחה: ב.ג אבטחה

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר