כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מוטורולה ישראל עוברת לאיירפורט סיטי; 2 אירועי ענק ילוו את המהלך

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
22.11.2010
/ 10:14

 

מוטורולה ישראל משלימה בימים אלה את היערכותה למעבר לבית מוטורולה החדש באייר פורט סיטי.

 

המבנה, שבנייתו מסתיימת כעת, משתרע על פני חמש קומות ו-30 אלף מ"ר. בשבועות הקרובים יחלו כ-1,000 עובדי החברה בתהליך המעבר המורכב.

 

את הרילוקיישן ילוו שני אירועים גדולים, האחד לעובדים שיתקיים בינואר הקרוב והשני למגזר העסקי במארס 2011. את שני האירועים תפיק חברת EXP, לאחר שזכתה במכרז שביצעה הלקוחה בין כמה חברות הפקה גדולות.

 

תקציב אירועי ההשקה, דווח, צפוי להיות כמיליון שקלים. לחדשות 'מפיק' נמסר כי התשתית שתוקם במקום, תכלול במת ענק באורך 50 מטר ואמצעי קול ותצוגה גדולים שיתפרסו בחלל המרכזי של הבניין. 

 

קונספט האירוע הראשון לעובדים מתמקד בהם כצפוי, ככוכבי האירוע על הבמה ובסרטי הווידאו שיוצגו במהלכו. לשם כך החלה חברת ההפקה באודישנים לבחירת עשרות משתתפים שישולבו במופע על כל מרכיביו: ריקודים, שירה, מוסיקה וסרטים. המופע יציג את  פניה של "מוטורולה החדשה" שתחשוף בינואר מיתוג בינלאומי חדש תחת הסיסמא: "מסייעים לאנשים ברגעים המכריעים", כלומר מערכות תקשורת לגופי חירום והצלה.

 

אייל נאור, הבעלים של EXP הוסיף כי "מעבר של חברת היי-טק בינלאומית בסדר גודל כזה לבנין חדש יחד עם מיתוג גלובאלי חדש מהווה אתגר מקצועי ממדרגה ראשונה, עם כר נרחב לרעיונות יצירתיים".

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  בושה למוטורולה !!!