כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

1,100 מסכי LCD מתקדמים הותקנו בסניפי מקדונלד'ס

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
08.11.2010
/ 9:00

 

קבוצת ח.י יבואנית LG בישראל, השלימה בימים אלה את התקנתם של כ- 1,100 מסכי LCD מתוצרת LG, ב- 150 סניפי רשת מקדונלדס. זאת, לאחר שזכתה במכרז לפרויקט נראות לרשת המזון האמריקנית, בהיקף של יותר ממיליון דולר.

 

מטרת הפרויקט היא שיפור נראות הסניפים והעצמת את חוויית הלקוח. המסכים משמשים כתפריטים דיגיטליים, הצגת מידע טקסטואלי וויזואלי ללקוחות ויחליפו את ה-"MENU BOARD "  הישן.

 

מדובר במסכים בגודל 42 אינטש, בעלי מסגרת דקה בעובי 1.7 ס"מ וברזולוציית FULL HD. המכשירים שנבחרו מותאים במיוחד לעבודה ממושכת בת 24 שעות ללא הפסקה.

 

 

 

אבנר מזיג, סמנכ"ל טכנולוגיות במקדונלד'ס ישראל: "כרשת מובילת תחום וחדשנות עמלנו בשנים האחרונות על פתרון איכותי ויעיל להצגת תכנים ללקוח.

 

"התוכן במסכים נשלט כולו ממטה החברה.  אנשי המחשוב והשיווק יכולים לקבל חיווי על מצב המסך והתוכן המשודר בו בכל עת. המערכת תוכננה לחסכון באנרגיה. המסכים דולקים וכבים אוטומטית. תוכנת הניהול שפיתחנו מקבלת את שעות הפתיחה/סגירה של כל מסעדה במרוכז ודואגת להפעיל את המסך אך רק בשעות אלה".

 

אוהד ארנרייך, סמנכ"ל השיווק מוסיף:  "יחידת המחשב במקדונלד'ס פיתחה מערכת צפייה והפצה של תכנים למסעדות. מסכי ה LCD   מאפשרים לנו במחלקת השיווק לבצע החלפות תוכן מהירות , לעיתים אף כמה תכנים שונים במהלך היממה , להראות ולהציג מוצרים באופן דינמי ולהשתמש במסך אחד להעברת כמה וכמה מסרים בתזמונים שונים דבר שלא היה ניתן לביצוע בעת השימוש בשקפים ותמונות. מערכת השליטה במסכים מאפשרת לנו את היכולת לבצע חשיפה של מוצרים חדשים , להבליט מבצעים ובעיקר להראות את המוצרים שלנו. החלפת לוח התפריטים במסכי LCD מעניקה מראה חדשני למסעדות הרשת ויוצרת קו נקי וישר מול דלפק המכירה".

 

 

 

 

 

 

כבר הצטרפתם לדף הפייסבוק של פורטל 'מפיק'?

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר