כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרסום ראשון: דייב סימן יתקלט במסיבה סגורה של מותג הסיגריות LM בת"א

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
01.11.2010
/ 15:30

המפיק המוסיקלי המבוקש דייב סימן, מהדי.ג'ייז המובילים בעולם במוזיקה האלקטרונית, יגיע לישראל בעוד מספר ימים כדי לתקלט במסיבה סגורה וחשאית של מותג הסיגריות LM ב-19 בנובמבר בתל-אביב.

 

לא קל לשווק מותג סיגריות בישראל, לא כל שכן כשרוצים לגוון את הפרסום הבנאלי ולרדת לשטח לקצת שיווק חוויתי. החוק בישראל מטיל הגבלות מסוימות על אופן השיווק ויחסי הציבור של אירועים לקידום מוצרי עישון, והיבואנים מחפשים דרכים מקוריות כדי למשוך לקוחות.

 

במקרה של LM זו כבר מסורת. מעלים אתר אינטרנט ייעודי לאוויר, מוציאים טיזר או שניים לעיתונות הארצית כמעט ללא פרטים על מהות הקמפיין, וכל השאר נעשה מאחורי הקלעים. אין יחסי ציבור, אין שיתוף פעולה מצד ההפקה. כולם מעשנים בחדר המדרגות.

 

ב-LM הוציאו בשנים האחרונות הפלגות מסיבה ממותגות לחו"ל, בתום מסכת ראיונות אישיים ארוכה ללקוחות המותג שנרשמו (ושילמו, אגב). הפעם הוחלט ללכת על מסיבה גדולה, שמיקומה המדויק טרם פורסם.

 

בימים אלו מודיעים אנשי החברה לזוכים בקמפיין שעלה לאחרונה, על דבר זכייתם בהזמנה למסיבה. הלקוחות התבקשו להתחרות במשחק וירטואלי בתוך אתר ייעודי שפעל ברשת עד אתמול, באמצעות חברת אידיאולוג'יק. את המסיבה תפיק חברת ד'פלוס הפקות.

 

אפילו את שמו של הדי.ג'יי האורח לא פרסמו, אבל בירור שערכנו מצא באתר האינטרנט של סימן אזכור לגבי ביקורו הצפוי בתל-אביב, ב-19 בנובמבר (ו'). ראו בעצמכם.

 

 

דייב סימן אתר

מתוך האתר הרשמי של סימן. חדי העין שביניכם יבחינו בתל-אביב

 

 

 

 

 

כבר הצטרפתם לדף הפייסבוק של פורטל 'מפיק'?

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר