כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

האקדמיה לרטט של דורקס

מאת: דסק חדשות, פורטל מפיק /
24.06.2007
/ 13:13

חברת הקונדומים 'דורקס' משיקה בימים אלה אתר אינטראקטיבי חדש ונועז להשקת טבעת רטט חדשה לסקס – DUREX PLAY VIBRATIONS.

 

'דורקס', הידועה בפעילויות הקד"מ יוצאות הדופן לקונדומים מתוצרתה (קונדום הענק הניצב באירועים המוניים כשבתוכו נעים 'זרעונים' אנושיים, למשל) מבצעת כאן מהלך שיווקי חריג, חלוצי אפשר לומר, מאחר ומדובר באביזר מין מהסוג השמור לחנויות הסקס או לאתרים השונים בנושא. בנוסף, עושה החברה שימוש בתאוצה הגוברת של פלטפורמת הפרסום באינטרנט.

 

האתר הייעודי נעטף באריזה "אקדמית-חושנית", בעזרת הטייטל  'האקדמיה של הרטט' ועיצוב עדין של גווני הצבע הוורוד. בעמוד השער נדרשים הגולשים לעבור 'תנאי קבלה', ולהשיב אם הם מעל גיל 18 והאם יש להם סקס קבוע. אופציה נוספת היא לסמן בעזרת העכבר ש'לא בא לי סקס', כי אז תופיע על המסך נזירה זקנה שתטיח בך שסקס, הנאה ורטט הם 'לא בבית ספרנו'.

 

במידה ובחרתם לחדור למעמקי האתר, תקבלו מערכת שעות 'אקדמית' מוכנה מראש, הכוללת שיעורי 'מתמטיקה', 'ספרות', פיתוח קול', אנטומיה, שפות זרות, הנדסה, מלאכת יד ושיעורי בית. לצד המערכת עומדת הפרזנטורית של האתר בחולצה לבנה צמודה, מכנסי מיני ומשקפיים ואומרת: "איזה כיף זה גברים. אבל את יודעת מה יכול להיות יותר כיף? גברים שרוטטים...' בהמשך מאיצה המציגה בגולשות להקיש על השיעורים במערכת, בטענה כי 'אנחנו צריכות לגמור היום'.

 

בהקשה על כל שיעור, מעבירה הפרזנטורית בהומור את יתרונות המוצר, כשהיא לא בוחלת באמצעי גירוי שונים כגון גניחות בסולמות ווקאליים שונים, מבעים שלא משתמעים לשני פנים ועוד.

 

בנוסף למערכת השעות, ניתנת לגולשות האפשרות לגשת ישירות למבחן גמר, בו הן נשאלות מספר שאלות ומקבלות בסופו ציון.

 

מאחורי המיזם השיווקי עומדת חברת האינטראקטיב והייעוץ השיווקי 'טוויסטד', בניהולם של אלון מוליאן וקרן רווה.

 

מחירה של הטבעת, אגב, הוא 40 שקלים. ניתן להשיג אותה ברשתות הפארם ובבתי המרקחת, וגם דרך האתר עצמו.

תגובות
אין תגובות למאמר
כתבות נוספות: