כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אחרי הפסטיבלים הרבים, מגיע תורה של תערוכת הבירה הראשונה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
14.10.2010
/ 16:58

שוק אירועי הבירה בישראל מתעקש להגיע לרוויה, תרתי משמע. ותיקי המדור כבר זוכרים את חודשי הקיץ האחרון, שהכתירו סופית את 2010 כשנת פסטיבלי הבירות הישראליים מאז ומעולם.

 

כמעט בכל נקודה גיאוגרפית הופק פסטיבל בירה, המוני או "בוטיקי", עם הופעות ובשר או בלי, גינס בצד מכבי ונשר, כאילו שהצריכה הפרטית לנפש מתמודדת בכבוד מול האירופאי המצוי. אז"ש. 

 

כעת - וזו הייתה רק שאלה של זמן - הגיעה תורה של התערוכה. במילים אחרות BEERS 2011 – תערוכת הבירה הראשונה, שתתקיים בהיכל נוקיה תל-אביב בחורף הקרוב. מארגניה מכריזים על "מהפכת הבירה בישראל", לא פחות, ומתיימרים להפוך את האירוע לשנתי ולגדול בתחומו.

 

את התערוכה יפיק סטודיו בן-עמי, שחתום גם על תערוכת האלכוהול BARMAN'S ותערוכת הייינות סומלייר באותו המיקום. ליווי מקצועי לאירוע יינתן על-ידי שחר הרץ, מפיק פסטיבלי בירה אינטימיים ובעליה של חברת ההפקות הייעודית ביר מאסטר.

 

באותו פורמט הפקתי, יוקדש הערב הראשון לקהל מקצועי בלבד, וזה שלמחרת ייפתח לציבור הרחב.

 

 

מהו בר הבירה הטוב ביותר?

 

לבד מעשרות סוגי בירה מכל העולם בביתנים ממותגים, יציגו בתערוכה מבשלות חדשות החושפות לראשונה את מוצריהן. לקהל תינתן אפשרות לטעימות ולרכישת בקבוקים ישירות מהיצרן.

 

בנוסף, במסגרת התערוכה גם כן, תיערך תחרות נושאת פרסים, למטרת עידוד מצוינות בתחום הבירה במסעדות, ברים ובחנויות המשקאות החריפים. בין הקטגוריות בתחרות: מסעדת הבירה הטובה ביותר, בר הבירה הנבחר, החנות ועוד.


עם המועמדים שנרשמו לתחרות עד כה נמנים העסקים הבאים: דיקסי, שושקה שווילי, נורמה ג'ין, פורטר אנד סאנס, NG, ויצ'ווד (תל-אביב); מעיין הבירה (חיפה); פראג הקטנה (בת-ים ותל-אביב), פורטרהאוס (תל-מונד) ובית היין (קיבוץ מעברות).

 

12-13 בינואר 2011 

 


ניהול והפקה: אבי בן עמי
ליווי מקצועי: שחר הרץ
יחסי ציבור: דורית שמואלי תקשורת

מיקום: היכל נוקיה

 

 

 

כיצד הפכה הבירה למאפיין המובהק של יוני 2010?

 

 

תגובות
התקבלו 4 תגובות
1.  בועת הבירה
2.  שעמום המחץ
3.  לידיעת הציניקנים
4.  חבל!