כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

עוד מתחם אירועים חדש בת"א: ה- ELLEVEN בהיכל נוקיה יושק מחר

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
12.10.2010
/ 14:55

כמו שקורה בתחומים רבים כמו נדל"ן, סגנון חיים ויוקר מחיה – לתל-אביב חוקים משלה. כך גם, מסתמן בשנתיים האחרונות, בכל הקשור לפתיחתם הסדרתית של מתחמי אירועים – מקורים ופתוחים – כמו פיטריות מוקפצות אחרי גשם הקונפטי.

כעת גם לשכונת יד אליהו יש אחד כזה משלה. הוא ייפתח רשמית מחר (ד') בכניסה לשער 11 של היכל נוקיה, ומכאן שמו – אילוון (ELLEVEN). במהלך הקיץ האחרון היה המקום בתהליך הרצה, וכעת ייחנך בפני קהל מוזמנים.

הבעלים הוא איש העסקים קובי רביבו (30), מבעלי גן האירועים "גני יער" בפארק הקופים, יחד עם שותפים נוספים. ספקי השירות לאירועים במקום הם פנימיים ("אינהאוס"), ובהקמתו ועיצובו הושקעו, לפי הדיווחים, כ-3 מיליוני שקלים.

אילוון מתחם אירועים

 

אילוון מתחם אירועים חדש

(צילומים: יחסי ציבור)

 

 

 

 

האילוון מורכב משני אזורים המשיקים זה לזה. האחד – חלל פנימי ששטחו כ-200 מ"ר, בעיצוב המותאם נקודתית לצרכי האירוע. המתחם הזה מתחבר למפרסת חיצונית, המעוצבת בסגנון צרפתי. השטח שנוצר מאפשר אירועים ל-350 איש.

במקום הותקנו מערכות סאונד, הגברה ותאורה חכמה מתקדמות, בדומה לאולמות אירועים אקסלוסיביים מתחרים בעיר. האילוון מותאם לאירועים בכל משך היום, פרטיים ועסקיים כאחד. במקום מגרש חנייה גדול וגישה נוחה לבעלי מוגבלויות. את הקייטרינג תספק חברת "אשכול ענבים", בניהולו של השף אבנר פרידמן.

כאמור, אירוע הפתיחה למוזמנים יתקיים מחר בשעות הערב, במהלכו מתוכננים קוקטייל, הופעה של דיאנה גולבי זוכת כוכב נולד 8, מסיבה וספיצ'ים קצרים של הבעלים החדשים.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר