כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
03.10.2010
/ 14:00

SABON

 

רשת מוצרי הטיפוח והאווירה SABON (סבון של פעם), פתחה שתי חנויות נוספות ביפן, בהשקעה של 2 מיליון דולר בקירוב.

 

שתי החנויות החדשות מצטרפות לשש הקיימות, הפועלות בטוקיו ובאוסאקה במרכזי קניות.

 

הסניף החדש האחד, ממוקם אף הוא בעיר אוסאקה בחנות הכלבו "טקשימאיה". גודלה למעלה מ70 מ"ר. החנות השנייה ממוקמת בעיר אומיה במרכז הקניות "לומין", ושטחה 69 מ"ר.

מוצרי SABON פופולאריים בקרב קהל הצרכנים היפני. קהל הלקוחות מורכב בעיקר מנשים בגילאי 30 עד 50 ומזוגות צעירים.

 

 

EPK

מותג הילדים EPK פותח בימים אלו סניף רביעי בקניון שרונים בהוד השרון. הסניף משתרע על שטח של 150 מ"ר ובהשקעה כוללת של כ-600 אלף שקלים. 

אדמונד משען, בעלים ומנכ"ל הרשת בישראל: "כחלק מאסטרטגיית התרחבות פעילות הרשת, הסניף החדש נפתח כדי ליצור קרבה מקסימאלית של המותג לקהל היעד, במטרה לתת מענה יומיומי ונגיש לכל צרכי הלקוחות". עוד הוסיף משען: "רשת הבגדים החדשה מביאה חידושים בתחום בגדי הילדים בארץ בעיקר בתמהיל החנויות שלה. פרופורציית בגדי הבנים והבנות תהיה 50/50, כמו כן אנו מאמינים בחוויית קנייה משותפת ולכן אפשר יהיה למצוא בגדים דומים לתינוקות וילדים".

עד סוף 2010 ייפתחו עוד שלושה סניפים נוספים במרכזי קניות ארציים.

 

קרוקס

רשת קרוקס פותחת את סניפה ה-41 בקניון הגדול בפתח תקווה, בהשקעה של מיליון שקל.

 

הסניף החדש ימוקם בקומת החנויות העליונה בקניון וישתרע על שטח של 76 מ"ר. הקונספט העיצובי של החנות מאופיין בצבעוניות רבה על רקע לבן וירוק בשילוב תאורה ייחודית. בנוסף תקרת החנות מעוצבת ומפוסלת בצורת גלי ים בהתאם לקונספט העיצובי המאפיין את כל חנויות הרשת.

 

בחנות החדשה ניתן למצוא את הקולקציות החדשות של הרשת בהן: נעליים במגוון רחב של צבעים, החל מנעליים בצבעוניות רכה, שקטה וסולידית בצבעים פסטלים, וכלה בנעליים בצבעים חזקים מטאליים, בוהקים ועוד. לנשים מציעה הרשת, מגוון רחב של נעליים, מגפיים אופנתיים ואף נעליים בשילוב עקב למראה אלגנטי יותר, המתאימות  לשעות המאוחרות יותר של היום והלילה, כמו כן מגוון רחב גם בתחום הנעלת הגברים והילדים.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר