כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

חמש בירות באירופה מתחרות על אירוח תערוכת הסלולר הגדולה בעולם

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
23.08.2010
/ 13:00

תערוכת מובייל וורלד (MWC), התערוכה הגדולה בעולם לתעשיית הסלולר, תעזוב את העיר המארחת ברצלונה ותנדוד לבירה אחרת באירופה, החל מ-2013.

 

ארגון GSMA האחראי על התערוכה, בוחן כעת ערים חדשות שיארחו את ההפקה הגדולה. עד כה הגישו את מועמדותן חמש ערים: פריז, מינכן, מילאנו, קלן ואמסטרדם. העיר שתיבחר תארח את התערוכה עד 2017

 

ברצלונה, המארחת מ-2006, תשמש כבסיסו של האירוע עד 2012. הארגון האחראי על האירוע, מסר כי בכוונתו להתחרות מול חמש הערים הנוספות במטרה להמשיך ולארח את התערוכה בברצלונה. בארגון הדגישו את "הצמיחה המשמעותית" של התערוכה בשנים האחרונות ואת היכולת שהפגינו הגורמים האחראים על האירוח בתפעול אירוע בינלאומי בסדר גודל שכזה.

 

התערוכה מתקיימת מדי שנה מאז 1987. במשך שנים רבות היא פעלה בעיר קאן בצרפת, ובשש השנים האחרונות, כאמור, היא מתארחת בברצלונה. ב־2011 תתקיים התערוכה בחודש פברואר, ועל פי הערכות המארגנים, היא צפויה למשוך כ־50 אלף מבקרים מ־200 מדינות. ב־GSMA  חברות 800 מפעילות סלולר מרחבי העולם, וכן יותר מ־200 חברות מתחומים הקשורים לענף, כמו יצרניות טלפונים, חברות תוכנה, ספקי ציוד קצה, חברות אינטרנט ותאגידי תקשורת ובידור.

 

בשנה האחרונה היו בתערוכה ביתנים של מכון היצוא ושל איגוד המובייל הישראלי של אייל רשף .  ב־2009 הציגו בתערוכה כ־70 חברות ישראליות.

 

 

 

 

תערוכת הסלולר MWC מחר בברצלונה; מכון הייצוא יפיק הביתן הישראלי

 

הבוקר: תערוכת הסלולר הבינ"ל השנתית נפתחה בברצלונה

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר