כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

FOX HOME: מתי לאחרונה ביקשתם חברות בפייסבוק מצלחת או כרית?

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
12.08.2010
/ 11:55

 

בתזמון מדויק מבחינתה, כחודש לפני ראש השנה, נכנסת רשת האופנה פוקס (FOX) לתחום כלי הבית והמתנות, ופותחת את FOX HOME – שישה סניפי ענק בהשקעה של 11 מיליון שקל.

 

במסיבת עיתונאים שנערכה אתמול (ד') בסניף החדש שבמתחם G2 בראשון-לציון, נחשף הקונספט השיווקי והעיצובי, והרעיון שמאחורי ההחלטה לפתוח תת-רשת נוספת. זאת, על רקע איחודם של סניפי פוקס לפני כמה חודשים, וסגירתם של אחרים.

 

הסניפים, כאמור, רחבי ידיים (ראו צילום) ומשתרעים על שטחים בני יותר מחצי דונם. לראשונה, בצד מוצרי הבית, האמבטיה וחדר השינה, הוכנסו גם כמה פריטי מזון שאמורים להשלים את חווית הקנייה כמו יינות, ריבות מסוגננות, פסטה ועוד כמה.

 

הראל ויזל, יו"ר הקבוצה

 

במבואת כל אחד מהסניפים מוצעים מוצרי אירוח ודקורציה. בהמשך נמצאות שאר המחלקות. לדברי עינת פורטוגלי, מנהלת השיווק של הרשת, הקונספט העיצובי מספק "חווית קנייה תוך שימוש בחומרים מיוחדים ואמצעי תצוגה; עיצוב "קירות כוח"; שימוש בקוביות להצגת מוצרי פרומו; עמדת קופה רחבה; ותאורה תואמת ומשתנה".

 

לוגו החברה נותר כשהיה, והוספה לו המילה HOME בצבע אפור. שם הרשת החדשה נבחר לאחר עיבוד תוצאות מחקר שנערך בקרב 410 נשים. הסלוגן המלווה אותו: FOX HOME – HAPPY HOME.

 

עינת פורטוגלי

 

במוקד הפן השיווקי ישנו עמוד פייסבוק חדש, עם דפי פרופיל אישיים לכל אחד מהמוצרים המובילים של הרשת. כן, שמעתם נכון. עמוד פייסבוק לצלחת, לקערה, לכרית וכדומה. המוצרים ישיבו לכם לשאלות, יאשרו אתכם כחברים, יבקשו שתעשו להם "לייק" וכן הלאה. כל גולש יוכל גם להשתתף בהגרלה שתזכה אותו במתנות מהרשת.

 

בנוסף יעלה פרסום על-גבי משאיות, בו יוצג מוצר אחד במגוון צבעים על כל משאית. במקביל, מועדון הלקוחות של פוקס יתפקד גם כמועדון הלקוחות של פוקס הום, על הטבותיו ותנאיו. במקביל, יוקם אתר אינטרנט חדש למותג.

 

לחדשות 'מפיק' נודע כי ביום ראשון הקרוב תקיים הרשת אירוע השקה סגור לסלב'ס ומוזמנים נוספים, בסניף בראשון-לציון. במוקד האירוע, לבד מההנחות והמתנות, יבשל השף ניר צוק ארוחה גדולה לנוכחים. את האירוע תפיק חברת ZEZE קד"מ וקריאייטיב.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

הפקת אירוע השקה לכתבים: FOX

קייטרינג ובר קפה: לה פמיליה

תאורת סניף: טריגון

יחסי ציבור: רהב תקשורת

צילומים: יוסי חטב

 

 

 

 

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר