כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

לא חוזר לת"א: פסטיבל "עיר הבירה" של גולדסטאר ממשיך בחיפה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
11.08.2010
/ 13:03

חברת אלי לוי הפקות תפיק גם השנה את פסטיבל "עיר הבירה" של גולדסטאר (טמפו), ב-18-19 באוגוסט. 

 

בדומה לשנה שעברה, גם הפעם יתקיים האירוע בחוף הסטודנטים בחיפה ולא בפארק צ'ארלס קלור התל-אביבי, שם נערך עד לפני שנתיים. על הבמה המרכזית יופיעו, בין השאר, רמי פורטיס, מוש בן-ארי, מופע הארנבות של ד"ר קספר והדג נחש.

 

בתוך אינפלציית הפסטיבלים ואירועי הבירה הגדולים וה"בוטיקיים" שנערכו מיוני האחרון במרכז ובפריפריה, נשכח מעט מקומו של הפסטיבל הוותיק, שהחל עוד לפני שצצו לו מתחרים רבים.

 

אבל בטמפו לא מתכוונים לוותר, וכפי שמקובל באירועים בקונספט מן הסוג הזה, שילבו בו הופעות אמנים ואטרקציות שיווקיות נוספות. ועדיין, בידול אין, וכל עוד עיריית תל-אביב מערימה קשיים, לטענתם, פסטיבל "עיר הבירה" לא ישוב לתל-אביב.

 

 

"הקונספט צריך להשתנות"

 

מנהל השיווק בטמפו, גיא צוקרמן, התייחס לעניין בשיחה עם חדשות 'מפיק'. "העירייה לא נותנת לנו", אמר צוקרמן. "מסיבות של אישורי משטרה וביטחון, וגם התקציבים שפעם היו הרבה יותר גבוהים".

 

סיבה נוספת לכך תולה צוקרמן במיקום. "אין בתל-אביב לוקיישן לקיים פסטיבל כזה גדול. בצ'ראלס קלור אין מקום לעשרות אלפים והעירייה לא מאשרת".

 

אבל מצעד האהבה של פלאפון הסתיים שם לא מזמן.

"המצעד התנהל לאורך כל הטיילת ופוזר בנקודת הפארק. לא התעכבו שם למסיבה".

 

ומה עם פארק הירקון?

"אי אפשר בפארק הירקון כי אסור לקיים שם אירועים אחרי 23:00 בלילה. מי יגמור פסטיבל בשעה כזאת, כשהוא רק מתחיל להתחמם באזור עשר?. אנחנו עושים את הפסטיבל עם מי שמחבק אותנו, שזו עיריית חיפה".

 

אינך סבור שהקונספט הזה של פסטיבלי בירה, כפי שהוא היום – קרי עשרות מותגים בדוכנים, בשר, חנות מרצ'נדייז והופעות – כבר מיצה את עצמו? פסטיבל בירפסט האחרון לא התרומם, למשל.

"יכול להיות שהקונספט של פסטיבלים גדולים צריכים להשתנות לקטנים יותר, אבל בינתיים זה מה שאנו עושים. בסוכות הקרוב יתקיים פסטיבל נוסף בחסות גולדסטאר, ארבעה ימים של הופעות על החוף".

 

 

פסטיבל גולדסטאר

"עיר הבירה" ב-2009 (ארכיון, יח"צ)

 

 

 

 

הפקה: אלי לוי הפקות

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר