כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אלפים מישראל ומאירופה הוזמנו לפסטיבל סטודנטים באילת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
03.08.2010
/ 12:07

 

חרף התקפת הטילים על אילת השבוע בעיצומה של עונת התיירות, לא פחות מ-6,000 סטודנטים מישראל ומאירופה הוזמנו להשתתף בפסטיבל צעירים ענק בעיר, שיימשך על פני סוף שבוע ארוך בתחילת ספטמבר.

 

את הפסטיבל תפיק חברת פל"ס, החברה הכלכלית של המסלול האקדמי במכללה למנהל, בהשקעה מדווחת של כ-4 מיליון שקלים.

 

מארגני הפסטיבל שכרו כמה אלפי חדרים בשישה בתי מלון בעיר, ובעלי העסקים – כך טוענים מנהלי האירוע – צפויים ליהנות מהכנסה חד פעמית גדולה הנאמדת במיליוני שקלים.

 

לבד מישראל, אמורים לנחות באילת סטודנטים מאנגליה, הולנד, איטליה, פולין, ספרד ומדינות נוספות, לשלושה ימים של אירועים, מסיבות בריכה, פעילויות חברה ותרבות, צפייה בסרטים, קריוקי, מופעי סטנד-אפ, מסיבות ליליות, הרצאות, סדנאות חברתיות ופוליטיות והופעות של להקת משינה ותיסלם.

 

צעירים צובאים על בריכה באילת (אילוסטרציה, יח"צ)

 

 

 

לאירוע שותפים התאחדות הסטודנטים הארצית ומשרד התיירות, יחד עם ארגונים סטודנטיאליים ומוסדות מרכזיים בעולם, בהם תגלית ו-WUJS (ארגון הסטודנטים היהודי הבינלאומי). ולא בכדי. אחת המטרות החשובות בהפקת האירוע היא קידום מיתוגה של ישראל דרך הקרחנה וההורמונים המשתוללים.

 

המארגנים מבקשים לגרום לזיהויה של ישראל כיעד אטרקטיבי לתיירות סטודנטיאלית, ושיפור תדמיתה בקהלים הללו, בדגש על אזרחי מדינות אירופה. לאחרונה, אגב, החלו בקמפיין עם מטרות דומות חברי הקהילה ההומו-לסבית בתל-אביב.

 

לרשות הסטודנטים יעמדו חבילות ומבצעי נסיעות ולינה, בשיתוף איסתא ואל על, שאך השבוע החלה להפעיל בצורה סדירה את קו הטיסות לעיר החטאים.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר