כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מיני ישראל: קולנוע תלת ממד חדש יקרין סרטון על ישראל היפה

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
27.07.2010
/ 9:59

 

פעם קראו לזה "חזיון אור-קולי", היום זה כבר תלת ממד או 3D. לראשונה מאז נוסד פארק המיניאטורות מיני ישראל, הוקם בתחומו קולנוע המקרין בשיטת תלת ממד, ומציג את נופיה של ישראל מצילום אווירי.

 

את הקולנוע (ראו צילום) פיתחה החברה האמריקנית אקספנד (XPAND), אחת המובילות בעולם בתחומה ומחזיקה יותר מ-3,000 בתי קולנוע תלת ממדיים בעולם.

 

שמו של הסרט שיוקרן לבאים הוא "ישראל בממד אחר", וניתן לראות בו את ישראל מהפן הצבעוני והתוסס יותר.

 

הסרט הופק וצולם על-ידי חברת אלבטרוס המתמחה בצילומי אוויר, וצילמה אותו בלוקיישנים רבים החל מהר החרמון בצפון, עבור בתל-אביב ובמישור החוף ועד לים המלח.

 

בנוסף, כולל הסרט צילומי ארכיון נדירים שהומרו לסצנות תלת ממדיות, ואפקטים נוספים המותקנים באולם עצמו ואמורים להעניק חוויה רב חושית לצופים. 

 

קולנוע תלת ממד מיני ישראל

 

 

 

בהפקת הסרט ובהקמת האולם הושקעו כ-2 מיליון שקלים. הסרט יוצג בפארק שלוש פעמים בשעה, ומחיר הכרטיס יעמוד על 20 שקלים לאורח, נוסף על מחיר כרטיס הכניסה. לא עסק זול למשפחה ממוצעת בת חמש נפשות.

 

ומה בין קולנוע לקונספט המוכר של מיני ישראל? "ההשקה של קולנוע התלת ממד הוא חלק מהמהפכה שעובר 'מיני ישראל' בחודשים האחרונים", מסבירה סמנכ"לית השיווק, גלית אביסרור. "הסרט משלים את חווית הביקור בפארק בכך שהוא מציג את הדגמים ומקורם בתלת מימד מרהיב המסייע למבקרי הפארק לחזות בישראל מזווית ייחודית נוספת".

 

 

תגובות
התקבלו 3 תגובות
1.  סרט מרגש ואיכותי!
2.  2 מיליון, נו באמת..
3.  מיני ציפיות במיני ישראל...