כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אחרי חצי שנה בלבד: מני הסס וג'קי בכר נפרדים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
26.07.2010
/ 9:24

זוגיות מקצועיות נוספת באה לסיומה בענף. כעבור פחות מחצי שנה בלבד, מפרקים את החבילה הבמאי ומפיק האירועים ג'קי בכר ושותפו בבעלות על חברת ההפקות, מני הסס.

 

תזכורת: בחודש פברואר השנה חברו השניים לפעילות עסקית משותפת, מהלך שנחשב מפתיע לרבים ממכריהם ובדיעבד ניתן להעריך כי היה חפוז מדי, בעיקר עבור הסס. עד אותה תקופה, סיים הלה "תקופת צינון" בה שקל את צעדיו המקצועיים, לאחר כתשע שנים בהם היה מזוהה עם חברת עיצוב במה ועבד בה בשדרת הניהול.

 

פירוק השותפות ביניהם מגיע בעיצומן של ההכנות לפסטיבל בריזה 2010, אירוע שבו זכה בכר לאחר עימות משפטי שניהלה עיריית אשקלון מול המתחרים שלו, חברת הדרן הליקון.

 

"לצערי, לא הצלחנו לייצר את השותפות העסקית שחלמנו עליה במשותף", טען הסס בהתייחסו לדברים. "אני יכול לומר היום, שלמדתי להסתכל על שוק האירועים גם דרך עינו של הבמאי והמפיק. אני בהחלט בשל יותר היום למצוא לעצמי את הבית החדש שלי, שבו אממש את כל היכולות המקצועיות".

 

בכר הוסיף והודה כי "לצערי הרב, גיליתי שאחרי 20 שנה לבד, בעולם בו אני חי, חושב ומחליט עם עצמי בלבד – לא פשוט לי ללכת לסוג השותפות לה קיווינו. אבל עברתי שיעור מאלף. אני מאחל לעצמי שיעורים כאלה, ובמיוחד עם דמויות ואנשים כמו מני".

 

מני הסס

הסס (צילום פרטי)

 

 

בראיון לרגל סיום תפקידו האחרון, שהעניק לחדשות 'מפיק' בספטמבר 2009, רמז הסס לעתידו המקצועי:  "ישנה אפשרות שאמצא את ההמשך שם (בעיצוב במה, י"ח) בדיוק כמו שאפשר שאמצא עצמי בחברה אחרת. אני כרגע נמצא על המדף בשוק ומאמין שיבואו הצעות. אם לא – אזום יוזמות. השוק שלנו הוא שוק של שיתופי פעולה. היו מקרים שהובילו לחיבורים בין אנשים. אני מאמין שהגעתי לצומת שבו אני יכול להוביל את עצמי קדימה. אני מקבל הרבה תגובות והרבה טלפונים, שרוצים לשבת ולדבר".

 

הסס (42, נשוי +2), עבד בעיצוב במה כתשע שנים. קודם לכן ניהל את המכירות בחברת עלית באזור ירושלים.

 

 

 

מני הסס מונה למנכ"ל "ג'קי בכר הפקות" וישמש כבעלים במשותף

 

 

תגובות
התקבלו 6 תגובות
1.  בהצלחה
2.  ג'קי היה לך כריש ביד ...
3.  אנשים טובים
4.  לאחת שמבינה
5.  "למבינים הגדולים"
6.  לאחת שמבינה