כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ושוב: תקלת סאונד חמורה גם בהופעה של רוד סטיוארט אמש

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
01.07.2010
/ 12:27

חשבנו שתקלת הסאונד המביכה בהופעה של מטאליקה הייתה חד פעמית. התלוננו, נזפנו ואפילו הוגשה תביעה נגד ההפקה, אבל שזה יקרה שוב גם לרוד סטיוארט אמש (ד') בהיכל נוקיה?

 

לא משנה מה הסיבה – הציוד מחו"ל, הציוד מתל-אביב, אצבע אלוהים, יד ההפקה – זה לא היה צריך לקרות.

 

לא מתאים לגדי אורון, מפיק ותיק ועתיר ניסיון, גם באירועים מסדר גודל כזה, ולא הולם את התדמית המקצועית שבנה לאורך שנים במו ידיו.

 

אתר YNET כתב בביקורתו על המופע: "כששיר של זמר שנמצא 50 מטר ממך נשמע כאילו הוא בוקע מתחנת AM בטרנזיסטור, אז סטיוארט, ווי האב א פרובלם.

 

"מי שנכחו גם בהופעותיהם של חוליו איגלסיאס ופול אנקה בהיכל נוקיה מספרים על בעיות דומות. מה לעשות? מופע בתוך היכל שמתמחה במופעי ספורט ולא ניחן באקוסטיקה אופטימלית מצריך עבודה עדינה מאוד כדי לכפר על כך. עודף הצלילים הגבוהים (הטרבל) שבא על חשבון הבאסים הוכיח שעדינות לא היתה כאן. עצוב גם להיזכר שההפקה של סטיוארט היא גם זו שהביאה את מטאליקה, שסבלה גם היא מתקלות סאונד חמורות עוד יותר.

 

"גם בעשר הדקות הראשונות של המופע, עוד לפני שקרסה מערכת ההגברה למשך דקות ארוכות והעלתה על פניו של סטיוארט הבעה מיוסרת שוברת לב, קשה היה ליהנות מקולו של הזמר, שמצליח לשמר אותו למרות השנים ולמרות סרטן הגרון ממנו סבל".

 

שרון קנטור הוסיפה משלה באתר וואלה!:  "בסיום המשבר, משנתבשר הוד-מודיותו על שובה המבורך של ההגברה, סיפר לנו שבכל שנות הופעותיו – מופיע מגיל 19 במחילה – לא קרה לו כדבר הזה ושנדע שהציוד שכור בתל אביב. רוד מבטיח לנו פיצוי, יתכן שמדובר בקסקט המשובץ שנחבש לקראת ההדרן כי שובר לנקניקיות במזנון לא קיבלנו".

 

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  להפקה-מה נסגר איתכם מה אתם ילדים?
2.  הגברה