כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

"רגעים של בית" עוברת לנמל ת"א; תציג צילומי בית של דיירי עמותות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
22.06.2010
/ 9:10

 

תערוכת האמנות השנתית של בזק, "רגעים של בית", חוזרת לשנה שלישית ונודדת מנמל יפו למזח נמל תל-אביב.

 

התערוכה ששמה במוקד את מוטיב הבית המלווה את קמפיין החברה בשנים האחרונות בכיכובו של הזמר גידי גוב, תתמקד השנה בפרויקט צילום חברתי אקטיבי.

 

כחלק מכך, "הוצמדו" שמונה צלמים בכירים לשמונה עמותות, וזאת כדי להציג את תפיסת הבית בדרך ייחודית. בשנתיים הקודמות נתנה התערוכה במה למיצגי וידאו ו-וידאו ארט שביטאו את מושג הבית, רישומי אמנות וצילומים נדירים של ראשי המדינה ובכיריה בדלת אמותיהם, לאורך השנים.

 

דיירי העמותות זכו לסדנאות צילום דוקומנטרי ואמנותי מהצלמים המשתתפים בתערוכה. במסגרת תהליך הלמידה, צילמו המשתתפים בפרוייקט תמונות המספרות את סיפור חייהם בבית. במקביל, הצלמים יצרו סדרת צילומים משלהם בנושא הבית, בהשפעת הקשר שנוצר עם העמותה. 

 

רגעים של בית בזק

רגעים של בית (עיבוד מחשב)

 

 

בתערוכה יוצגו כ-50 צילומים לצד עבודות נבחרות של צלמים חובבנים, דיירי הבתים, המתעדות את החיים בבית. התערוכה תוצג בשמונה חללים, כאשר האפיון הוויז'ואלי שלהם ייצג את כל אחד מ"הבתים" שהשתתפו בפרוייקט.

 

התערוכה תיפתח לקהל הרחב החל מ-6 ביולי ועד 5 באוגוסט, ללא תשלום, במשך 24 שעות. אוצריה הם אייל לנדסמן ויוסי צבר, צלמי עיתונות ותיקים. "מדובר בפרויקט צילום חברתי אקטיבי. כוחו של הצילום החברתי, מעבר ליכולתו לחשוף דברים שלרוב איננו מודעים אליהם, הוא לשמש כלי בתהליך של תיקון ושינוי חברתי", ציינו השניים.

 

שמונת הצלמים המרכזיים בתערוכה הם ורדי כהנא, מיקי קרצמן, מיכל חלבין, עודד בלילטי, אלדד רפאלי, אנג'ליקה שר, פליקס לופה וסמירה והבי.

 

 

 

 

הפקה: פרומרקט

 

 

 

 

תל-אביב-לונדון: בזק תקיים גם השנה את ה-NGN LIVE בנמל תל-אביב

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  מה אקטיבי ומה חברתי כאן? בולשיט.