כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

ואתם רוקדים: ריקוד רחוב המוני יקדם את בכורת הסרט "סטריט דאנס 3D"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
15.06.2010
/ 11:21

 

הערב (ג') תתקיים בתל-אביב הקרנת הטרום בכורה לסרט החדש סטריטדאנס 3D, למוזמנים, בחסות חברת הטיפוח לנשים גרנייה.

 

בעוד יומיים, בשעות הערב מעט לפני הבכורה לקהל הרחב, ילווה את ההקרנה אירוע ריקוד רחוב רב משתתפים, במבואות קולנוע רב חן שבכיכר דיזנגוף.

 

את האירוע יזמו חברות ההפצה של הסרט - גלובוס גרופ ואינדפנדנט דיסטריביוטרס - כדי לקדם אותו בקונספט דומה לעלילתו, ולחשוף את הקהל המקומי לתרבות הרחוב ולסגנון הריקוד הספציפי, באופן חוויתי.

 

האירוע קודם בחודש האחרון ברשתות החברתיות ובאמצעי ניו מדיה שונים, על-ידי חברת SPREADIT, המפיקה. מארגניו מצפים לכמה אלפי משתתפים, ויחלקו להם חולצות וכרטיסים לסרט – לרוקדים המצטיינים.

 

כדי לא להסתמך רק על העוברים ושבים ועל אישורי ה-"ATTENDING" בפייסבוק, גייסו מראש מפיצות הסרט רקדנים ובני נוער מרחבי הארץ, ששריינו את השתתפותם.

 

עם הללו נמנים רקדני סטודיו ברייקרהוליקס – בית הספר לאמנות ריקוד ברייקדאנס והיפ הופ. הרקדנים יבצעו ריקודי רחוב לצלילי פסקול הסרט, ולאחריהם יפתחו מעגל פריסטייל, כדי ללמד את הקהל צעדים בסיסיים בברייקדאנס.  

 

סטריטדאנס. (צילום: יחסי ציבור)

 

 

 

רוקדים בתלת ממד

 

"סטריטדאנס  "3D הינו סרט הריקודים הראשון בעולם בטכנולוגית תלת-ממד. הסרט יצא בבתי הקולנוע בבריטניה לפני כשבועיים והפך כבר בסוף השבוע הראשון שלו למספר אחת בקופות, כשגבר על שוברי קופות דוגמת רובין הוד והנסיך הפרסי.

 

הסרט מספר על מפגש יצרי בין שני עולמות, עולם הסטריטדאנס ועולם הבלט שנפגשים על-ידי חלום משותף. ריקודים מדהימים, מוזיקה מחשמלת ואנשים יפים הופכים את סטריטדאנס לחוויה קולנועית מרעננת וקצבית.

 

 

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  הסרט הכי שולט