כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

9 ביולי: טרגט מרקט וד'פלוס יפיקו את מצעד המשאיות של פלאפון

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
15.06.2010
/ 10:13

יום שישי, 9 ביולי, מה שהיה פעם "מצעד האהבה" בתל-אביב, חוזר לעיר בפורמט שונה וממוסחר לא פחות: חברת פלאפון "השתלטה" על הקונספט, והפכה אותו למסע משאיות מוסיקלי תחת השם MUSIX PARADE (מצעד המוסיקה).

 

את האירוע, בו הושקעו כ-3 מיליון שקלים, מפיקה ד'פלוס הפקות, בשיתוף עיריית תל-אביב וחברת הקד"מ טרגט מרקט, שתופקד על השיווק החוויתי בין האלפים שצפויים להשתתף בו.

 

המצעד יהיה פתוח לקהל הרחב, וייצא בשעה 12:00 מכיכר של"ג ברחוב הרברט סמואל, לאורכה של הטיילת במשך כשעתיים וחצי, עד לפארק צ'ארלס קלור המחודש.

 

על המשאיות יופיעו במקביל עשרות הרכבים ואמנים ממגוון סגנונות מוסיקליים (מטאל, טראנס, האוס, שחורה ועוד). בין האמנים שישתתפו: טרי פויזן, הקרטל, שלומי זידן, רונן גוטמן, USELESS ID, סוליקו, רביד יהושע ורבים אחרים.

 

בשעה 14:30 בקירוב יחל המופע המרכזי בצ'ארלס קלור של להקת בלקן ביט בוקס, ומסיבה עם די.ג'יי סקאזי שיארח את מוקי לשני שירים משותפים.

 

 

ליידי גאגא, הבית הכחול וקיסריה

 

פלאפון מקיימת מדי קיץ אירוע מרכזי, לרוב מוסיקלי, בקונספט אחר בכל שנה או שנתיים. חלק מהם היו בשנים האחרונות "הבית הכחול" בנמל תל-אביב, סדרת המופעים באמפי קיסריה, המופע של ליידי גאגא אשתקד ועוד.

 

את דבר קיומו של המצעד חשפנו לראשונה בחדשות 'מפיק' בסוף מאי האחרון. בראיון שפורסם כאן השבוע, אישר עמית רונאל, הבעלים של ד'פלוס, את הפרטים.

 

 

 

פרסום ראשון: פלאפון תקיים מצעד מוסיקה על משאיות לאורך טיילת ת"א

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר