כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אפקט מטאליקה: תביעה ייצוגית ע"ס 4.25 מיליון שקל נגד גד אורון הפקות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
14.06.2010
/ 13:40

אכזבת מעריצי מטאליקה מהמופע באצטדיון רמת-גן לפני כחודש לא שוככת, ומגיע אף לספו של בית המשפט.

 

ארבעה מעריצי הלהקה מישראל, הגישו השבוע תביעה ייצוגית על סך 4.25 מיליון שקל נגד חברת גד אורון הפקות, שהייתה חתומה על ההפקה. אורון לא מתרגש. "זה סתם קשקוש", הגיב.

 

כזכור, במהלך ההופעה נדם הסאונד כמה פעמים, וההופעה הופסקה פעמיים על-ידי חברי הלהקה המתוסכלים. בנוסף, בשל מיעוט מכירת כרטיסים, הוסטה הבמה לרוחבו של האצטדיון, כדי שלא ייראה ריק.

 

המעריצים הללו טוענים, באמצעות עו"ד רם גורודיסקי, כי חברת ההפקות הונתה את רוכשי הכרטיסים משיקולי רווח עצמי פסולים, וכי רשלנותה הסבה להם נזק.

 

לדבריהם, אורון התחייב כלפי רוכשי הכרטיסים כי מקומותיהם יישמרו להם, ושההופעה תהיה ברמה ובאיכות גבוהים, בהתאם למחיר ששילמו בגין הכרטיסים.

 

למרות זאת, נטען בכתב התביעה, שינתה החברה את מקומותיהם של חלק מרוכשי הכרטיסים, לכאורה ללא הסכמתם וללא הודעה מראש, דחסה צופים רבים אל מתחם טבעת הזהב היוקרתי, וגרמה להסתרת הבמה, כאשר הקימה במרכז הדשא שני מגדלי מתכת גדולים למטרות סאונד ותאורה.

 

 

 

"יש עורכי דין שמחפשים איך להתפרנס"

 

גדי אורון התייחס לכך היום בביטול: זה סתם קשקוש, היועצים המשפטיים שלנו מטפלים בזה. כל מי שהתלונן ושלח אלינו פנייה בצורה מסודרת זה נבחן. את מי שמצאנו שתלונתו צודקת, פיצינו ואת מי שלא – נתנו לו תשובה מנומסת.

 

לגבי הארבעה האלה שתבעו אותי, אני לא יכול להתייחס כרגע כי זו תביעה משפטית. אבל ללא כל קשר לזה, יש עורכי דין שאין להם עבודה והם מחפשים איך להתפרנס. אני מקווה שהם יתבגרו קצת ויתחילו לעסוק במשפט".

 

 

 

 

מטאליקה בר"ג: UNFORGIVEN

 

תגובות
אין תגובות למאמר