כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מתחם אירועים חדש לעסקיים וחברות: "עמנואל"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
30.05.2010
/ 14:00

שוק הנדל"ן מבעבע, אבל לא רק בתחום הדירות לרכישה ולהשקעה.

 

בתל-אביב מושכרים בשנתיים האחרונות יותר ויותר ממה שקרוי "מתחמי אירועים", פרטיים ועסקיים כאחד, המשווים לעצמם חזות יוקרתית תוך השקעת מזומנים ניכרת בעיצובם.

 

בדרך-כלל, לא מדובר בעוד מועדון בילויים שעבר הסבה או כזה ה"רוקד על שתי הרחבות" (דוגמת האומן 17, הקומפורט 13 ודומיהם), אלא במבנה ושטח המוקצים לאירועי מוזמנים אד הוק. עם אלה ניתן למנות את הדוצ'ה והמסי התל-אביביים, הפרלה ומשכית בהרצליה ועוד לא מעטים.

 

היום (א') נולד מתחרה חדש, לזוג "הורים" אנשי לילה ועסקים ותיקים בתל-אביב והשרון. לבייבי שלהם קוראים עמנואל, והוא ממוקם במתחם יד חרוצים, הגם התדמית הבעייתית של האזור.

 

סאני סאן, זהו שמו האמיתי של אחד השותפים, מודע לפרובלמטיות של יד חרוצים וממהר להצהיר שהם "מבודדים מכל המתחם, עם חניון צמוד משלנו. אני לא בר, אלא עושה אירועים. אם הייתי רוצה לפתוח בר חדש לא הייתי עושה את זה שם".

 

 

יום פתוח למפיקים ומנהלות שיווק

 

בינתיים, סאן ושותפו איציק (מחברת טייטל הפקות ובעליהם של סוללת מועדוני לילה פופולאריים באזור), יקיימו מחר החל משעות הבוקר יום פתוח למפיקי אירועים, מנהלות שיווק ורווחה ואנשי מקצוע רלוונטיים מהענף. במועדון יוצע אלכוהול וכיבוד, ותתאפשר הצצה לשכיות החמדה שבו.

 

"חיפשנו מקום עם תקרה גבוהה שמעוצב כקלאב, ועיצבנו אותו בסגנון מתקדם בגווני כסף ושמנת", מתאר סאן. "התקנו מקרנים וסאונד בכל מקום, תאורת לד ופנסי תיאטרון בשירותים, כאשר כל המקום נשלט על-יד תאורן".

 

השניים שיפצו את המתחם, שפעל עד אז כבר. "שילמנו על השיפוץ והעיצוב קרוב למיליון שקל. שברנו את מה שהיה ובנינו מחדש.

 

 

עמנואל בית לאירועים, רחוב הצפירה 10 תל-אביב.

 

 

 

 

 

תגובות
התקבלו 1 תגובות
1.  מקום ברמה ואיכות אחרת