כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

מסניפים ברשת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
04.05.2010
/ 9:34

הבית הלבן

 

שלשום (ראשון) החלו עבודות הבינוי להקמת חנות מצעים חדשה, שתושק תחת השם "הבית הלבן", תוצרת כחול לבן, בקניון הגבעה בגבעת שמואל. החנות תמוקם בשדרה המרכזית של הקניון לצד רשתות מובילות – כגון, גולף, ללין, סולוג - ותשתרע על שטח של כ- 40 מ"ר.

 

החוזה בין קניון הגבעה ל"בית הלבן" נחתם לתקופה בת 4 שנים עם אופציה לארבע שנים נוספות.

 

 

קיורטוש

 

רשת 'קיורטוש' המקורית, מתרחבת ופותחת 2 סניפים חדשים : במתחם  G החדש בלב אפק – ראש העין ובסינמה סיטי החדש בראשון-לציון, המצטרפים ל- 11 סניפי הרשת ברחבי הארץ.

 

היקף ההשקעה נאמד בשלושה מיליון שקלים.

 

עד סוף השנה, יפתחו בקניונים המובילים ברחבי הארץ בערים ראשל"צ, באר שבע, נתניה, הרצליה ועוד, 10 סניפים נוספים, בהשקעה כוללת של 15 מיליון ₪ במטרה להגיע לפריסה ארצית נרחבת באמצעות זכיינים.

 

הסניף החדש במתחם G בראש העין, מתפרש על שטח של כ -120 מ"ר  וכולל כ –60 מקומות ישיבה ויהיה לסניף הגדול ביותר של הרשת עד כה, הסניף יפעל בשונה מהסניפים האחרים כבית קפה, ויוגשו בו מעבר למאפים גם ארוחות קלות, סלטים, כריכים, יוגורט ושלל מאפים ייחודיים לרשת. הסניף יעוצב בסגנון אולטרה מודרני מקורה זכוכית שקופה בצורת אליפסה ודק עץ לישיבה במרפסת חיצונית.

 

סניף 'קיורטוש' בסינמה סיטי ישמש כסניף אקספרס, שיהיה פתוח בסוף השבוע. בנוסף, יפעל הסניף כקונדיטוריה המציעה מגוון רחב של עוגות ,עוגיות ומאפים לקחת הביתה.

 

 

 

פיוטה וסושי NARA

 

קניון רחובות פותח בימים אלה שתי חנויות חדשות.

 

לתמהיל מעצבי האופנה התווסף סניף חדש של המעצבת אופנה לצעירות פיוטה.  הסניף יפתח על שטח 60 מ"ר וממוקם בקומה העליונה של החניון.  החוזה נחתם ל – 3 שנים עם אופציה  ל – 4 שנים נוספות. המעצבת תשלם 390 ₪ למ"ר או 8%  מהפדיון, הגבוה מבניהם.

 

כמו כן נפתח בקניון רחובות דוכן סושי nara  .  מדובר ברשת סושי חדשה שהסניף הראשון נפתח בקניון רחובות בשטח של 40 מ"ר. הסניף מעוצב בצבעוניות יפנית מודרנית וממוקמת בקומה התחתונה של הקניון.

 

החוזה נחתם ל – 4 שנים ו – 2 אופציות של 3 שנים כל אחת.  הסניף ישלם 570 ₪ למ"ר או שבעה אחוזים מהפדיון, הגבוה מביניהם.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר