כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

סוגרות הולכות: ZEZE הפקות תסיים פעילותה ביוני

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
26.04.2010
/ 13:18

"החצר האחורית" של ענף האירועים והתערוכות, ממשיכה לנקז לתוכה עוד ועוד חברות שנסגרות, פושטות רגל או מפסידות כסף.

 

לפני כחודש נודע לחדשות 'מפיק', כי חברת ZEZE הפקות אירועים, בניהולן של עינת הולנדר וזוהר רון ג'רבי, תיסגר ביוני הקרוב ותחדל מפעילות. בימים אלו נערכים האירועים האחרונים, פרטיים ועסקיים, עליהן התחייבה החברה מבעוד מועד.

 

הולנדר סירבה להתייחס לפנייתנו בנושא, אולם מקורבים לשתיים העידו שהסיבה העיקרית לסגירת החברה הוא "המרדף הבלתי פוסק אחרי לקוחות", כלשונם. "הן מצאו את עצמן מתעסקות פחות בהפקה עצמה ויותר ברדיפה אחריהם. הרווחיות לא הייתה הסיבה העיקרית, למרות שגם כאן היו עליות וירידות".

 

ZEZE הפקות הוקמה לפני כשש שנים, ועם לקוחותיה נמנים מותגים וחברות גדולות כמו ACE, טבע, פוקס, לי קופר, מגה ספורט, AHAVA ים המלח ואחרים. אתר החברה עדיין פעיל, ומספק אינפורמציה מלאה ודרכים ליצירת קשר.

 

 

 זהו זה זה, אבל לא רק

 

הולנדר ורון-ג'רבי אינן היחידות. חברת הפקות נוספת ומוכרת בענף נרכשה בשבועות האחרונים על-ידי צמד בעלי ממון, לאחר שבעליה שקע בחובות כבדים של מיליוני שקלים. החברה ממשיכה לפעול כרגיל, תחת אותו השם. פרטים נוספים יפורסמו כאן בהמשך.

 

בשנה החולפת נסגרו או החליפו בעלות החברות סו ואודליה הפקות, שירותי במה פלוס וחברות נוספות, גדולות כקטנות, שעשו זאת בחשאי. המציאות הוכיחה, בסופו של מיתון 2009, שלא כל החזקים שורדים, ושלמרות ההתמודדות האיתנה יחסית של המשק בישראל – עדיין יש כאלו שנותרים מאחור, גם בענף האירועים והתערוכות.

 

יצוין כי בענף קיימת חברה נוספת בשם דומה - ZEZE קד"מ וקריאייטיב, בבעלותם של אלעד בן-שושן וזיו לנגר. אין כל קשר בין שתי החברות.  

 

תגובות
התקבלו 2 תגובות
1.  איה הוא מפיק? הרואה את הנולד.....
2.  שתי בחורות מקסימות