כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרסום ראשון: סו ואודליה הפקות נסגרה; הותירה 1.25 מיליון שקל חובות

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
16.02.2010
/ 14:00

שש שנים לאחר שנפתחה, חברת ההפקות סו ואודליה הפקות פשטה את הרגל והותירה אחריה חובות בסך של יותר ממיליון שקלים, נושים כועסים ותביעות שנידונות בימים אלה בבית המשפט באמצעות עורך דינה של החברה, אהוד פורת.

 

חברת ההפקות, בבעלותן של אודליה רוזנפלד וסו בורנשטיין, הייתה מזוהה בין השאר עם מה שמכונה "אירועי בוטיק". השתיים הכירו בתקופת הצבא, ולאחר שחרורן עבדו בתחומי הפרסום ומשאבי האנוש בחברות שונות. בשנת 2004 החלו בדרכן המשותפת, עד לפשיטת הרגל הנוכחית.

 

בשבועות האחרונים פנו לחדשות "מפיק" כמה אנשי מקצוע מהענף, מרביתם נותני שירות מוכרים וותיקים שעבדו עם השתיים, וסיפרו כי החברה חייבת להם כסף וש"אין עם מי לדבר כבר", כלשונם.

 

אתר החברה, אגב, עודנו באוויר ומקרין תמונות צבעוניות מאירועים שהפיקו השתיים בימים הטובים, תחת הכותרת (שכיום נראית אירונית למדי) "לראות מעבר לאופק, ללכת מעבר לקצה".

 

אבל מי שינסה ליצור קשר באמצעות מספר הטלפון שמופיע באתר, יזכה להודעה מוקלטת שלפיה "המספר חסום לשיחות נכנסות".

 

 

 

"אודליה ניבלה את הפה, והן לא עונות למספרים חסויים"

 

"סו ואודליה חייבות לי כסף עוד מיולי 2009, על עבודה של 2,000 שקל", סיפר אחד מספקי הענף. "בספטמבר האחרון התקשרתי לאודליה לגבות את הכסף, והן ביקשו שאחכה קצת. התקשרתי אחרי שבוע, ואודליה אמרה לי 'הנה אני באה עם חברה, ושמה לך את הכסף בתיבת הדואר'. כשזה לא קרה היא המשיכה להתחמק ומאז סיננה אותי בטלפון הנייד.

 

"השגתי את המספר שלה בבית ודיברתי עם בעלה, השארתי לה הודעה אבל היא לא חזרה. בשיחות הראשונות היא הייתה מאוד נחמדה אלי, אבל בשיחת הטלפון האחרונה השבוע היא ניבלה את הפה ואמרה לי 'לך חפש, יש לי עורך-דין דבר איתו', וניתקה".

 

מקור אחר בענף הוסיף: "הן לא עונות למספרים חסויים, למרות שהתקשרתי יותר מפעם אחת, בלשון המעטה. כשניסיתי להתקשר ממספר מזוהה שהן לא מכירות, פתאום קיבלתי מענה".

  

סו בורנשטיין אודליה רונזפלד 

רונזפלד ובורנשטיין בימים יפים יותר (מתוך אתר החברה)

 

 

 

עורך-דינן של השתיים, אהוד פורת, אישר את הפרטים: "החברה נסגרה ויש חובות של 1.25 מיליון שקל. אני מייצג אותן מול הנושים השונים, כאשר חלקם פנו לבית משפט בעניינם". פורת הוסיף עוד כי לא ימונה כונס נכסים לחברה. 

 

בינתיים, מונתה רוזנפלד לתפקיד מנהלת השיווק של חטיבת האירועים בטרגט מרקט, ואילו בורנשטיין מפתחת שיתופי פעולה ויזמות עם חברות מסחריות, עבור עמותת מאיר פנים.

 

רוזנפלד סירבה להגיב לפניית חדשות "מפיק".

 

 

 

 

 

תגובות
התקבלו 17 תגובות
1.  עקצו בלי רחמים
2.  תגובה ל-1
3.  תראו איזה ענף מעאפן יש לנו
4.  יהירות, חוסר יושר, חוסר מקצועיות
5.  חוצפה של אנשים!
6.  לא כל הנוצץ זהב...
7.  האמת .. מבאס !
8.  זו היתה חברה מדהימה
9.  לכל העורבים שבאים לחגוג על הטרף
10.  חידה: על חברת ניואנס
11.  שחצניות,פלצניות וחוצפניות
12.  מפיק זה מקצוע, לא תואר להתהדר בו
13.  תחתית הרמה האנושית!
14.  עצוב..
15.  עצרו לשניה...
16.  רק מי שלא מכיר יכול להשמיץ אותן כך
17.  נוכלות עם סגנון