כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

אלפים צפויים להשתתף במסיבת ההאוס BLU 4 DANCE באילת

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
09.02.2010
/ 14:39

משקה האנרגיה BLU יקיים בחודש הבא, בשנית, את מסיבת BLU 4 DANCE באילת.

 

בהפקת הענק, שצפויה לארח אלפי משתתפים מכל הארץ, הושקעו כמיליון שקלים ורבע. המסיבה, שתתפרש על פני סוף שבוע שלם (19-20 במארס), תארח את הדי.ג'יי סיימון פוספורד, די.ג'יי ארמין ואן ביורן, עופר ניסים ואחרים.

 

כזכור, לפני כמה חודשים בלבד היה ניסים אמור להופיע במסיבה של המתחרה, XL, שפוצצה על-ידי המשטרה בשל דחיסות יתר של מבלים בביתן 10 של גני התערוכה, עוד בטרם עלה אל הקונסולה.

 

בפסטיבל יושק לראשונה הלוקיישן בו הוא יתקיים – "החווה" – מתחם מופעים ומסיבות חדש, שממוקם בין הרי אילת וכיפת השמיים – 200 מטרים מחוות היען המוכרת.

 

המלונות הגדולים באילת יציעו למבלים חבילות לינה הכוללים כניסה למסיבה.

 

 

ענאן שמשום, בעלים ומנכ"ל BLU: החל מיומו הראשון בארץ, בדיוק לפני שנה, המותג BLU זוהה יותר מכל עם קהל  האוהב ומעריך מוזיקה, הופעות, בילויים, מסיבות ועוד. לאורך כל שנת הפעילות הראשונה שלנו, אנו נתנו חסות למסיבות, מופעים מיוחדים וכמובן לפסטיבל BLU 4 DANCE , אשר מהווה חלק בלתי נפרד מהמותג עצמו. עם כניסת המותג לשנתו השנייה בארץ אנו נמשיך להשקיע במסיבות ובאירועים המובילים בארץ בקרב קהל הבליינים והצעירים בישראל. החיבור דרך המוזיקה למותג הינו נכון לקהל זה וזו אחת הדברים לבניית מותג משקה אנרגיה."  

 

 

 

הפקה: איתן סלימי; האומן 17

 

תגובות
אין תגובות למאמר