כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

"כנס תערוכות" תפיק 3 תערוכות מסחריות בפרו ובקזחסטן

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
25.01.2010
/ 12:33

כנס תערוכות, המתמחה בהפקת תערוכות מסחריות, מרחיבה את פעילותה אל מעבר לים ותקיים בשנתיים הקרובות תערוכות חקלאיות באסיה ובדרום אמריקה.

 

השנה תפיק החברה בקזחסטן את תערוכת המים של מרכז אסיה -WaterTech Central Asia ותערוכה בתחום הטכנולוגיה החקלאית Agro World Kazakhstan .

 

ב-2011 מתוכננת הפקתה של תערוכת אגריטך פֶרוּ, בשיתוף עם עמותת אגריטך וגורמים מקומיים. ב"כנס" מנמקים את הבחירה בפרו כמוקד הפעילות בחו"ל, ב"פוטנציאל הכלכלי הרב, קצב הצמיחה המרשים, היציבות השלטונית והתוכניות לפיתוח כלכלי בתחום החקלאות, המחייבות את ייעול השימוש במים".

 

משה לילוס, מנכ"ל החברה: "קזחסטאן נבחרה כיעד לפעילות החברה משום שהיא מהווה מרכז עסקי למדינות מרכז אסיה שהשתייכו בעבר לברית המועצות. האזור נמצא בתנופה של פיתוח חקלאי וקיים צורך עז בשדרוג מערכות המים וההשקיה והכנסת טכנולוגיות מתקדמות לחקלאות.

 

"ארגון התערוכות בחו"ל הוא משימה מורכבת בשל המרחק הפיסי וגישור על פערי תרבות. לכן בחרנו לקיים את התערוכות בשיתוף עם גורם מקומי תוך שילוב היתרון של הניסיון של כנס בארגון תערוכות בינלאומיות בישראל וההכרות של השותף עם המגזר החקלאי והעסקי בארצו".

 

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר