כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

פרסום ראשון: מחלקת מולטימדיה והקרנות חדשה ב"אריאל ועדיאל"

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
06.01.2010
/ 12:44

חברת האטרקציות וההפעלות לאירועים אריאל ועדיאל פותחת מחלקה חדשה, שתספק שירותי מולטימדיה, הקרנות ו"קירות פלזמה" (PLAZMA WALL).

 

אריאל גוטגליק, מבעלי החברה, אישר את הפרטים לחדשות 'מפיק' והודה כי אין קשר ישיר בין שני התחומים בהם עוסקת החברה. "זה לא קשור לתחום העיסוק המקורי שלנו", ציין. "מדובר בשירות נוסף. עלינו על הצורך הזה מתוך הבנה שהמערכת שלנו מסוגלת לתת מענה לכך, מבחינת המשאבים הטכניים, מחסנים, רכבים ומטה החברה. בנוסף, קיבלנו אינדיקציה מהלקוחות שלנו בעניין הצורך בשירותים החדשים".

 

כשגוטגליק אומר "משאבים טכניים" הוא מכוון להצטרפותו של עודד ברי (45). ברי ינהל את המחלקה החדשה, ויעתיק את בסיס פעילותו לאריאל ועדיאל, לרבות הלקוחות ששירת בעבר והציוד הרב שברשותו.

 

בשנתיים האחרונות עבדו שתי החברות בשיתוף פעולה עסקי, "מתוך הצורך בתחום המשחקים, שהופך עם השנים למרובה מולטימדיה", כדברי גוטגליק.

 

המחלקה החדשה תושק רשמית בכנס הענף "אירועים ותערוכות 2010", ב-21 בינואר, באמצעות קיר פלזמה בכניסה לביתן ובדוכן החברה.

 

בשגרה, תתמקד פעילות המחלקה בהשכרות של מסכי פלזמה, הקרנות באירועים והתקנות של קירות פלזמה (חיבור של מסכים ללא מסגרת שיוצר חזות הקרנה גדולה ואחידה).

 

בענף פועלות עוד כמה חברות מולטימדיה, כשהגדולה שבהן היא AVS, ולצידה נוספות כגון דורון הקרנות, אפיק מולטימדיה, לוסטיג, סקרין-טק ואחרות.

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר