כל מה שחם בענף ! אמין, מקצועי ומקיף יותר.
כל יום שני, מדי שבוע
ניוזלטרים נוספים מהענף :
ניסויים בקד"מ בבני אדם
המדור סוקר מגמות, פרוייקטים ורעיונות מקוריים בתחומי הקד"מ, האירועים והשיווק בחו"ל.
חפש בכתבות:

כמעט אסון במסיבת XL: מאות פרצו למתחם, המשטרה פיזרה את הבליינים

מאת: דסק חדשות 'מפיק' /
29.11.2009
/ 14:00

מה שאמור היה להיות מסיבת האוס גדולה די. ג'יי עופר ניסים בחסות XL במרכז הירידים, הפך בלילה שבין שישי לשבת לכמעט אסון כאשר מאות אנשים פרצו את דלתות הכניסה של ביתן 10, וגרמו להפסקת המסיבה בעיצומה.

 

קהל האלפים שנכח בתוך האולם לא ממש הרגיש במהומה שהתרחשה בכניסה הראשית למתחם. בסביבות השעה 2 לפנות בוקר, הופסקה לפתע המוסיקה לדקות ארוכות, ונדלקו האורות.

 

שרון בן-עזר (די.ג'יי אליוט) שהייתה על הסט באותן דקות, הודיעה בטון דרמטי לקהל שהמשטרה דורשת לפנות את המקום מאחר ונכנסו הרבה יותר אנשים מכפי הקיבולת. הקהל,  שכבר היה משולהב והמתין לעלייתם של עופר ניסים והזמרת האמריקנית סוזן פאלמר, הגיב כצפוי בזעם ולא מיהר לנטוש.

 

כעבור שעה ארוכה, כאשר הבחינו הנוכחים שהמסיבה אינה מתחדשת ואנשי משטרה ויס"מ מסתובבים בין הבליינים, החלו בהדרגה לעזוב את המסיבה בכעס. חלק גדול מהם שילם 180 שקל לכרטיס, מה שרק הוסיף לאכזבה. המארגנים, מצידם, מבטיחים מסיבת "פיצוי" בקרוב.

 

באתר YNET דווח כי מארגני המסיבה, המפיקים ניסים ואוהד חיים, הוזמנו היום (ראשון) לשימוע במשטרה. הם יצטרכו להשיב, בין היתר, על השאלה כיצד קורה שנמכרו לכאורה כרטיסים רבים יותר מתכולת המתחם, ומדוע הסדרי האבטחה לא הצליחו למנוע את פריצת הבליינים פנימה בכוח.

 

יחד עם השניים היה שותף להפקה אייל טייב, אחיה של נינט, שלו זו אחת ההפקות הגדולות הראשונות בתחום. בעיצומה של הדרמה, הבחין המדור בטייב כשהוא משוטט במתחם ה-VIP, כאילו לא אירע דבר.

 

אוהד חיים הגיב על האירוע בעמוד הפייסבוק שלו: "אתמול בלילה הגיעו לכניסת ביתן 10 בגני התערוכה הרבה יותר אנשים ממה שצפינו", נכתב באתר. "כאשר התפתח הבלגן ברחבת הכניסה לביתן, משטרת ישראל החליטה לסגור את האירוע לאלתר, לפתוח את כל הדלתות ולרוקן את האולם כדי לפזר את ההתקהלות והבלגן בכניסת האירוע, שיצאה מפרופורציות. כולנו יצאנו המומים ומאוכזבים מערב שהשקענו בו רבות ציפינו וחיכינו לו. בימים הקרובים נפרסם פרטים על אירוע פיצוי בסדר גודל דומה. סוזן פלמר תחזור לבקר כאן בקרוב. כל בעלי הכרטיסים מתבקשים לשמור אותם לאירוע הבא שיערך בקרוב מאוד כאן בת"א. תודה רבה לכולם על ההבנה והתמיכה, תאמינו לי שתכננו לכם ערב מהסרטים, חסר תקדים וברמה בינלאומית והאכזבה קשה גם לנו. פרטים נוספים נפרסם בימים הקרובים".

 

 

תגובות
אין תגובות למאמר